Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 27 серпня 2021, питання №47763

Что такое "уголка примирения" и стоит ли мне ее подписывать если я хочу наказать ответчика?

Женщина нанесла мне телесные повреждения. Из свидетелей только мой малолетний сын, больничный лист, заключение СМЭ. Прокуратура отказывается в подачи на суд. Предлагают "угоду примирения".

Відповіді юристів (3)

    Юсько Іван Михайлович
    Юсько Іван Михайлович 3 роки тому

    Юрист, м. Рівне, 8 років досвіду

    Доброго дня, пані Олена!

    Справа в тому, що навіть у разі укладення угоди про примирення обвинувальний акт, угода і матеріали досудового розслідування все одно будуть направлені до суду і така угода може бути затверджена лише в судовому засіданні.

    Підписувати чи не підписувати залежить від того, якого результату Ви бажаєте досягнути. Якщо просто відшкодування збитків, то варто підписувати і зразу домовлятися про розмір, суму і строки компенсації. Якщо хочете максимального покарання для кривдниці, тоді треба залучитись підтримкою представника та доводити необхідність відповідного покарання. І тоді вже говорити про збитки і шкоду.

    У разі потреби - звертайтесь, допоможу з усіма процесуальними питаннями.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Кримінальним процесуальним кодексом України передбачено можливість укладення угоди про примирення чи угоди про визнання винуватості. Укладення угоди про примирення винного з потерпілим має наслідком значне обмеження можливості притягнення обвинуваченого чи підсудного до кримінальної відповідальності в обмін на відшкодування потерпілому винним матеріальної та моральної шкоди тощо.Ви можете звертатися до мене для надання додаткових юридичних послуг з цього питання. Я можу, зокрема, надати Вам детальну правову консультацію.

    Адвокат  Євген Олександрович
    Адвокат Євген Олександрович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Здравствуйте!

    Это зависит от того, какие Вы преследуете цели.

    В соглашении о примирения, Вы можете указать о том, что идёте на примирение в случае возмещения Вам материального и морального ущербов.

    Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально через Звернутися.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України