Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 30 січня 2022, питання №55266 100₴

Как переехать в Россию?

Добрый день! Встречаюсь с мужчиной из России, сейчас в связи с положением между странами и всеми известной болезни, не пускают без весомой причины на территорию РФ. Как можно вступить в брак при таких обстоятельствах и можно ли вообще? Хотим жить вместе.

Відповіді юристів (6)

    Карпенко Андрій Володимирович
    33%
    Карпенко Андрій Володимирович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 26 років досвіду

    Добрый день!

    1. Поездка в Россию

    Граждане Украины могут пересекать границу с Российской Федерацией как по внутренним, так и по загранпаспортам. Дети в возрасте до 14 лет могут въезжать в Российскую Федерацию в сопровождении законного представителя по предъявлении свидетельства о рождении или проездного документа ребенка.

    Переченьдокументов граждан Украины для въезда, выезда, пребывания и передвижения по территории Российской Федерации:

    1. Паспорт гражданина Украины

    2. Паспорт гражданина Украины для выезда за границу

    3. Дипломатический паспорт

    4. Служебный паспорт

    5. Проездной документ ребенка

    6. Свидетельство о рождении для детей в возрасте до 14 лет (при условии выезда в сопровождении родителей (усыновителей), опекунов, попечителей или лиц, уполномоченных на это родителями (усыновителями), опекунами, попечителями)

    7. Удостоверение личности моряка (при наличии судовой роли или выписки из нее)

    8. Удостоверение личности на возвращение в Украину (только для возвращения в Украину)

    9. Удостоверение члена экипажа воздушного судна

    В соответствии с действующими российско-украинскими договоренностями, граждане Украины имеют право находиться на территории России без регистрации 90 суток в течение 180 дней с момента первого въезда.

    По прибытии в течение 7 дней гражданину Украины необходимо уведомить Главное управление по вопросам миграции МВД России о месте своего проживания («миграционный учет»). Это может быть сделано как в ближайшем почтовом отделении, так и в территориальном подразделении Главного управления по вопросам миграции МВД России по месту пребывания.

    В настоящее время действует Распоряжение Правительства РФ, которое ограничивает въезд иностранцев в Россию.

    http://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_347...

    Распоряжение Правительства РФ от 16.03.2020 N 635-р (ред. от 28.06.2021) <О временном ограничении въезда в Российскую Федерацию иностранных граждан и лиц без гражданства и временном приостановлении оформления и выдачи виз и приглашений>

    Согласно этого Распоряжения Вы не сможете въехать в Россию. Может только ближайший родственник.

    Это лица, являющиеся членами семьи (супруги, родители, дети, родные братья и родные сестры, дедушки, бабушки, внуки, усыновители, усыновленные), опекунами и попечителями граждан Российской Федерации, при условии предъявления копии документа, подтверждающего степень родства или установление опеки (попечительства).

    2.

    Первое, что нужно иметь россиянину для путешествия на Украину — загранпаспорт РФ. Поехать по общегражданскому паспорту не получится. Владельцам загранпаспортов старого образца (на 5 лет) на границе придётся сдать биометрические данные (отпечатки пальцев).

    Также украинские пограничники могут потребовать другие документы — полный список смотрите ниже. Чтобы гарантированно попасть на территорию соседнего государства, рекомендуем собрать весь пакет документов и взять необходимую сумму денег.

    Список документов:

    1. Гарантия возвращения в Россию (обратный билет);

    2. Бронь жилья на весь срок пребывания;

    3. Оплаченная туристическая путевка (ваучер), если вы едете от турфирмы;

    4. Приглашение на лечение от медицинской организации, если цель лечение;

    5. Нотариально заверенное приглашение (оригинал) — если вы едете с частным визитом, например, к друзьям или родным. Гарантийное письмо-приглашение оформляет физическое лицо на Украине. Приглашение необходимо заверить у нотариуса и выслать оригинал в Россию. В документе указываются данные о принимающей стороне, финансовые обязательства принимающей стороны; данные иностранца; цель посещения Украины. Помимо приглашения, требуется предъявить копию паспорта приглашающего лица.

    6. Подтверждение платёжеспособности

    Иностранцы и лица без гражданства для въезда в соседнее государство должны иметь определенную сумму денег — финансовое обеспечение. Сумма финансового обеспечения зависит от количества дней пребывания на Украине и от размера прожиточного минимума, принятого в стране на момент поездки.

    Платёжеспособность можно подтвердить, предъявив наличные в любой валюте (доллары, евро или гривны), либо заверенную банком справку с банковского счёта. При отсутствии нужной суммы денег во въезде могут отказать.

    С 26 ноября по 26 декабря 2018 года на Украине действовало военное положение. В это время действовал запрет на въезд в страну для россиян мужского пола от 16 до 60 лет. Сейчас запрет уже отменён, однако украинские пограничники продолжают обращать повышенное внимание на российских мужчин. Прежде всего, на «мужчин крепкого телосложения, следующих на Украину в одиночку или в составе небольших групп». Если вы путешествуете один и подходите под указанный возраст, рекомендуем вам тщательно подготовиться к пересечению границы и иметь все необходимые документы на руках.

    Вывод:

    1. Оформите нотариально заверенное приглашение и отправьте его жениху.

    2. Он официально въедет в Украину и вы зарегестрируете брак.

    3. Официально выедете в Россию, как член семьи гражданина РФ.

    У Вас в настоящий момент законных оснований попасть в РФ нет.

    • Сабрина Клієнт 3 роки тому

      огромное спасибо за ответ!

    Гончаренко Константин
    33%
    Гончаренко Константин 3 роки тому

    Юрист, м. Суми, 6 років досвіду

    Доброго дня.

    Зазначене питання можна розділити на 2 блоки.

    І. Щодо питання перебування іноземця в Україні (громадянина РФ) необхідно зазначити наступне:

    Іноземці та особи без громадянства в'їжджають в Україну за наявності паспортного документа та одержаної у встановленому порядку візи, якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України.

    Іноземці та особи без громадянства під час проходження прикордонного контролю у пунктах пропуску через державний кордон зобов'язані подати свої біометричні дані для їх фіксації.

    Правила оформлення іноземцям та особам без громадянства візи та перелік документів, необхідних для її отримання, встановлюються Кабінетом Міністрів України. Рішення щодо оформлення візи приймається в установленому порядку дипломатичним представництвом або консульською установою України, Міністерством закордонних справ України або представництвом Міністерства закордонних справ України на території України.

    В'їзд в Україну та виїзд з України здійснюється:

    - іноземців та осіб без громадянства - за паспортним документом за наявності відповідної візи, якщо інший порядок в'їзду та виїзду не встановлено законодавством чи міжнародним договором України;

    - іноземців та осіб без громадянства, які навчаються у навчальних закладах України не менш як протягом одного року, - за паспортним документом та посвідкою на тимчасове проживання.

    Загальне правило передбачає, що іноземці та особи без громадянства можуть перебувати на території України не більше як 90 днів у межах 180 днів або протягом терміну, дозволеного візою. За порушення іноземцями дозволеного терміну перебування передбачено такі види покарання: штраф, заборона в’їзду, примусове повернення, відмова у перетині кордону та примусове видворення, кожне з яких має свої особливості.

    Відповідно до домовленостей, між Україною і Російською Федерацією діє безвізовий режим. Однак, для перетину українського кордону громадянам РФ необхідно мати закордонний паспорт, оскільки в’їзд на територію України за внутрішніми (російськими) паспортами був скасований ще в 2015 році.

    Єдиним обов’язковим для росіян документом для перетину українського кордону є закордонний паспорт з терміном дії, що перекриває час поїздки. Проте для в’їзду в Україну додатково можуть знадобитися наступні документи:

    • гарантія повернення в Росію (наприклад, квиток у зворотний бік)
    • оплачена туристична путівка (ваучер)
    • нотаріальне запрошення (див. нижче)
    • підтвердження платоспроможності

    В’їзд і перебування на території України іноземців здійснюється за наявності достатніх коштів або можливості законним способом ці кошти отримати. Перевірка фінансового забезпечення проводиться уповноваженими посадовими особами Держприкордонслужби вибірково, тобто завжди існує ймовірність, що не доведеться доводити свою платоспроможність.

    Розрахунок необхідної для проживання в Україні грошової суми проводиться за формулою:

    ФО = ((20 × Пм) ÷ 30) × Кд + 5), де

    ФО — достатнє фінансове забезпечення

    Пм — прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць (з 1 січня 2021 року — 2102 грн.)

    Кд — кількість днів, проведених в Україні

    Згідно з методикою підрахунку мінімальної суми, яку повинен мати у своєму розпорядженні росіянин для відвідування України, для калькуляції береться розмір прожиткового мінімуму, встановленого на день його в’їзду в країну.

    Від проходження фінансової перевірки звільняються власники посвідки на проживання в Україні, неповнолітні діти, дипломати, біженці, а також туристи під час туристичної подорожі. Іншим категоріям громадян Російської Федерації для підтвердження наявності достатнього фінансового забезпечення достатньо пред’явити:

    • готівкові грошові кошти в гривні або іншій конвертованій іноземній валюті
    • банківські картки, виписки і чеки з банкоматів
    • гарантійний лист приймаючої сторони про взяття на себе зобов’язань зі сплати всіх витрат росіянина, пов’язаних з перебуванням в Україні та виїздом за її межі
    • підтвердження бронювання або оплати житла і харчування
    • договір на туристичне обслуговування (ваучер, путівку)
    • проїзний квиток для повернення в країну постійного проживання або до третьої держави з фіксованою датою

    Відповідно до українського законодавства, максимальний термін безвізового перебування в країні для громадян Російської Федерації становить 90 днів протягом 180 з дня першого в’їзду. Іншими словами, три місяці з шести росіяни можуть перебувати в Україні, після закінчення даного строку необхідно залишити країну. Право на повторний в’їзд з’явиться лише через 90 днів.

    Контроль і підрахунок термінів перебування здійснюється прикордонниками в пунктах пропуску на державному кордоні. За недотримання часових рамок російським громадянам може бути відмовлено у в’їзді, а за перевищення термінів перебування в Україні передбачений штраф.

    Наявний сайт міграційний калькулятор https://dmsu.gov.ua/services/migcalculator.html, який вираховує кількість днів законного перебування. (для самостійної перевірки)

    В останні кілька років відвідувати Україну росіянам стало складніше, а наявність закордонного паспорта та достатньої кількості грошей не гарантує отримання дозволу на перетин кордону. У більшості випадків заборона на в’їзд в Україну стосується чоловіків у віці 18-60 років.

    Відповідно до законодавства оформлення запрошень проводиться для тих іноземців, які планують отримувати візу в Україну. Для жителів тих країн, з якими візовий режим не передбачений, видача запрошень не проводиться.

    ІІ. Щодо написання лист-запрошення в Україну іноземного громадянина, а саме громадянина РФ.

    Документ складається окремо, за домовленістю в виконавцем.

    В зазначеному документі має міститися наступна інформація, а саме: у документі зазначаються відомості про особу, що запрошує, дані іноземця, мета відвідування України і фінансові зобов’язання приймаючої сторони. Гарантійний лист-запрошення обов’язково повинен бути завірений українським нотаріусом.

    Что касается регистрации брака:

    Конституция Украины устанавливает, что иностранцы, находящиеся в Украине на законных основаниях, пользуются теми же правами и свободами, а также несут такие же обязанности, как и граждане Украины.

    Для регистрациӥбрака между гражданином Украины с иностранцем будущие супруги подает лично письменное заявление по установленной форме в любой орган ДРАЦС или подать заявление ОНЛАЙН через веб-портал «Обращение в сфере державної реєстрації»).

    Если женщина или мужчина не могут по уважительным причинам лично подать заявление о государственной регистрации брака в орган ДРАЦС, такое заявление могут подать их представители по нотариальной доверенности.

    Иностранцы для регистрации брака подают: паспортный документ или документ, удостоверяющий личность заявителя; вид на постоянное или временное проживание; другой документ, подтверждающий законность пребывания иностранца на територии Украины.

    Также в Украине существует проект "Шлюб за добу". Подать заявление в рамках проекта "Шлюб за добу" можно в онлай-режиме по ссылке https://igov.gov.ua/service/180/instruction

    Подать заявление на регистрацию брака в общем порядке можно в онлайн-режиме по ссылке https://igov.gov.ua/service/703/instruction

    Вы можете выслать приглашение жениху оформленное нотариусом и он законно приедет к вам в Украину и здесь зарегистрируете брак.

    И потом вместе на законных основаниях вернетесь в РФ.

    Так же жених может оформить приглашение и выслать Вам и Вы приедете на территорию РФ и по месту зарегистрируете брак.

    Он признается Украиной так же как и РФ.

    ---

    До 31 марта 2022 года на территории Украины устанавливается "желтый" уровень эпидемической опасности, согласно которому запрещается пересечение государственной границы иностранцами без наличия полиса (свидетельства, сертификата) страхования, выданного страховой компанией, зарегистрированной в Украине, или иностранной страховой компанией, которая имеет представительство на территории Украины или договорные отношения со страховой компанией - партнером на территории Украины (ассистанс), и покрывает расходы, связанные с лечением COVID-19, обсервацией, и действует на срок пребывания в Украине.

    В случае отсутствия указанного полиса (свидетельства, сертификата) уполномоченное должностное лицо подразделения охраны государственной границы отказывает иностранцам и лицам без гражданства в пересечении государственной границы.

    Таким образом, для пересечения границы гражданину РФ необходимо иметь следующие документы:

    1) действительный национальный и загран паспорт;

    2) отсутствие решения о запрете въезда в Украину;

    3) подтверждение цели запланированного пребывания;

    4) наличие достаточного финансового обеспечения на период запланированного пребывания и для возвращения в государство происхождения;

    5) полис (свидетельство, сертификат) страхования.

    С уважением,

    Константин Гончаренко

    • Сабрина Клієнт 3 роки тому

      благодарю за ответ

    Адвокат  Євген Олександрович
    34%
    Адвокат Євген Олександрович 3 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 31 рік досвіду

    Добрий день, Сабрина!

    В шлюб Ви з чоловіком маєте право вступити, як в Україні, так і в РФ.

    Необхідні документи для реєстрації шлюбу з іноземцем в Україні в 2022 році:

    Для громадянина України:• Національний паспорт.• Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо громадянин України раніше був одружений.

    Для іноземного громадянина:• Закордонний паспорт.• Свідоцтво про розлучення або рішення суду про розлучення, якщо іноземець раніше був одружений.

    При подачі заяви про укладення шлюбу іноземний громадянин повинен представити закордонний паспорт і документ про припинення попереднього шлюбу, якщо іноземець раніше був одружений.

    З 15 березня 2015 для реєстрації шлюбу з іноземцем не потрібно довідка про сімейний стан, видана компетентним органом іноземної держави.

    Документи про розірвання попереднього шлюбу іноземця, повинні бути легалізовані (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація) і переведені на українську мову. Вірність перекладу завіряється у нотаріуса. Переклад необхідно робити тільки в Україні, щоб уникнути необхідності легалізації завірення іноземного нотаріуса.

    Реєстрацію укладення шлюбу з громадянами СНД або іноземними громадянами далекого зарубіжжя виробляє державний РАЦС міста Києва.

    Які права дає шлюб з іноземцем українському громадянину?Право на спільне проживання з чоловіком або дружиною, українець отримує відчутні переваги при оформленні ВНЖ і громадянства, набагато легше і швидше громадянину України отримати національну візу і подати документи на на отримання посвідки на тимчасове переживання за кордоном.

    Свідоцтво про укладення шлюбу, видане органами РАЦС України, визнають чинним на території іноземних держав при наявності його легалізації (проставлення печатки апостиль або консульська легалізація).

    ІНОЗЕМЦІ ТА ОСОБИ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА В’ЇЖДЖАЮТЬ В УКРАЇНУ ЗА УМОВИ:

    1) наявності в нього дійсного паспортного документа;

    2) відсутності щодо нього рішення уповноваженого державного органу України про заборону в'їзду в Україну;

    3) наявності в нього в'їзної візи, якщо інше не передбачено законодавством України;

    4) підтвердження мети запланованого перебування;

    5) наявності достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави походження або транзиту до третьої держави.

    Іноземцям, особам без громадянства, які не відповідають одній чи кільком умовам в'їзду в Україну, відмовляється у перетинанні державного кордону в порядку, встановленому статтею 14 Закону України «Про прикордонний контроль».

    Нотаріально засвідчені копії паспортних документів, свідоцтв про народження, віз право на перетинання державного кордону не дають.

    ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕРЕТИНАННЯ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

    закордонний паспорт

    документ на повернення в державу громадянства або проживання (у разі втрати паспортного документа на території України)

    українська віза (для громадян держав з візовим порядком поїздок)

    Ідентифікаційна картка (ID-card), що посвідчує особу іноземного громадянина, не дає права на перетинання державного кордону України. Крім, громадян Туреччини і Грузії (з 01.03.2019), які відповідно до міжнародних угод мають право на в'їзд, виїзд, перебування в межах встановленого законодавством періоду на підставі дійсних паспортних документів у вигляді ID-card.

    РЕЖИМ В’ЇЗДУ ІНОЗЕМЦІВ ДО УКРАЇНИ

    https://mfa.gov.ua/podorozhnim/vyizd-ta-perebuvannya-inozemciv-v-ukrayini/rezhim-vyizdu-inozemciv-do-ukrayini-za-derzhavami

    З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2 ВСТАНОВЛЕНІ ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ:

    Постанова Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

    Інформуємо, що з 01.01.2019 набув чинності наказ МЗС України від 06.12. 2018 № 525 «Про затвердження змін до Вимог до оформлення віз в електронному вигляді», яким передбачається:

    встановлення нових кодових позначень категорій е-віз;

    визначення документів, на підставі яких оформлюються е-візи;

    оновлення переліку держав, громадянам яких оформлюється е-віза.

    Реєстрація в пункті пропуску через державний кордон включає проставлення в паспортному документі та/або імміграційній картці іноземця та особи без громадянства або в інших документах, передбачених законодавством, відмітки “В’їзд”, внесення відомостей про іноземця та особу без громадянства, їх паспортних даних до відповідного реєстру.

    РЕЄСТРАЦІЯ В ПУНКТІ ПРОПУСКУ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН

    Іноземці та особи без громадянства, які прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території на підставі реєстрації у пункті пропуску через державний кордон.

    Відповідно до частини 2 статті 9 розділу ІІ Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», пункту 6 статті 19 розділу ІV Закону України «Про Державну прикордонну службу України» та на виконання Указу Президента України від 30 серпня 2017 року № 256 «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 липня 2017 року «Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержання ними правил перебування на території України», з 1 січня 2018 року у пунктах пропуску через кордон (пунктах контролю, КПВВ з ТОТ АРК) здійснюється фіксація біометричних даних іноземців та осіб без громадянства під час прикордонного контролю.

    Фіксація біометричних даних іноземців під час їхнього першого в’їзду в Україну в аеропортах та автомобільних пунктах пропуску здійснюється шляхом сканування відбитків п’яти пальців правої (лівої) руки.

    У разі слідування іноземців поїздом фіксація біометричних даних проводиться безпосередньо у вагонах поїздів шляхом сканування відбитку вказівного пальця правої (лівої) руки.

    Подальша ідентифікація іноземців та осіб без громадянства, біометричні данні яких були зафіксовано під час їхнього першого в’їзду в Україну, здійснюється шляхом сканування відбитків від одного до чотирьох пальців правої (лівої) руки.

    ПІДТВЕРДЖЕННЯ НАЯВНОСТІ ДОСТАТНЬОГО ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

    В’їзд в Україну, перебування на території України та транзитний проїзд через територію України іноземців здійснюється за наявності достатнього фінансового забезпечення або наявності можливості отримати таке забезпечення законним способом на території України.

    Перевірка наявності достатнього фінансового забезпечення проводиться уповноваженими службовими особами Держприкордонслужби вибірково, у разі здійснення процедури контролю другої лінії.

    Необхідна сума достатніх коштів для проживання (Постанова Кабінету Міністрів України №884 від 4 грудня 2013 року «Про затвердження Порядку підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення»)

    Наявність достатнього фінансового забезпечення встановлюється шляхом:

    візуального огляду наявності у іноземців та осіб без громадянства коштів в національній валюті України або у конвертованій іноземній валюті за курсом Національного банку на день в’їзду в Україну;

    вивчення документа, в якому зазначено суму коштів та на підставі якого можна отримати кошти в банківських установах України;

    візуального огляду платіжної картки міжнародних платіжних систем та вивчення виписки з особового банківського рахунка заявника, що підтверджує наявну суму коштів (виписка з банкомата);

    вивчення документа, що підтверджує бронювання або оплату житла та харчування в Україні;

    вивчення договору на туристичне обслуговування (ваучер);

    вивчення гарантійного листа приймаючої сторони, що запросила іноземця або особу без громадянства, про взяття на себе зобов’язань із сплати всіх витрат іноземця або особи без громадянства, пов’язаних з їх перебуванням на території України та виїздом за її межі;

    перевірки проїзного квитка для повернення до країни громадянської належності або країни постійного проживання, або до третьої країни з фіксованою датою.

    Прожитковий мінімуму з 1 грудня 2021 року встановлено 2393 грн.

    Необхідні суми фінансового забезпечення з розрахунку на:

    1 добу – 1 595 грн. + 7 975 грн = 9 570 грн;

    5 діб – 7975 грн. + 7975 грн = 15 950 грн;

    10 діб – 15 950 грн. + 7975 грн = 23 925 грн;

    15 діб – 23 925 грн. + 7975 грн = 31 090 грн;

    30 діб – 47 850 грн. + 7975 грн = 55 825 грн;

    ФЗ = ((20 х Пmin) : 30) х (КД+5);

    ФЗ = ((20 х 2393) : 30) = 1595 х (1595*5=7975).

    де ФЗ - достатнє фнансове забезпечення;

    Пmin - прожитковий мінімум на одну особу з розрахунку на місяць;

    КД - планова кількість днів перебування на території України.

    Если ВАм ехать в РФ.

    В связи с распространением ковида еще в прошлом году власти России ввели ограничения на посещение РФ для иностранных граждан, в том числе жителей Украины.

    Правила время от времени корректируются, но о полном открытии границ речи пока не идет. Когда Россия сможет принять абсолютно всех иностранцев, независимо от наличия причин въезда, будет зависеть напрямую от эпидемиологической обстановки.

    Украинские граждане имеют право приехать в РФ только по определенным обстоятельствам, которые обозначены в постановлении.

    Причины, по которым украинцы могут посетить Россию:
    • Поездка к родственникам. К данной категории погранслужба РФ относит: супругов, родителей, родных братьев и сестер, дедушек, бабушек, внуков, усыновителей, усыновленных.
    • Поездка по причине гибели родных (из одобренного перечня).
    • Посещение родственника, который временно утратил трудоспособность (также из перечня допустимых лиц).
    • Получение лечения в медучреждении РФ.
    • Проживание в ДНР и ЛНР.
    • Участие в государственной программе добровольного переселения в РФ.
    • Поездка с целью обучения в ВУЗах.
    • Участие в спортивных соревнованиях.
    • Сотрудники дипломатических организаций.
    • Деловые поездки и трудовая деятельность.
    Документы для поездки в Россию из Украины: Документы для граждан Украины:
    • Загранпаспорт;
    • ПЦР-тест;
    • Документы, подтверждающие право въезда.

    Въехать в РФ украинцы могут по загранпаспорту. Визу оформлять не нужно. Обязательным условием является отрицательный результат ПЦР-теста на ковид, который получен не ранее 48 часов до въезда в страну.

    При прохождении пограничного контроля нужно заполнить миграционную карту, которую выдадут сотрудники. Также может потребоваться анкета о состоянии здоровья (заполняется на месте).

    Всього доброго!

    • Сабрина Клієнт 3 роки тому

      Євген Олександрович, дякую!


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України