Задайте питання юристу

916 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 11 лютого 2022, питання №55970

Новий власник не хоче повертати надлишок коштів, що колишні власники дали на погашення боргів

Власники, що продавали нерухомість, здали її в оренду потенційному покупцеві до вирішення питань з боргами. В договорі оренди прописано, що беручи в оренду приміщення, орендар буде оплачувати комунальні послуги. З квітня по жовтень людина винаймала помешкання, та в кінці таки купила. Продавці видали суму рівну боргам до моменту здачі в оренду, та трохи більше зверху до визначеної дати, щоб новий власник переоформив все на себе. Якщо ж він не встигає до визначеної ним дати, він зобов'язується повернути надлишок (Є розписка з його підписом та підписами колишніх власників). Наразі пройшло більш ніж 2 місяці з дати, новий власник все ще не переоформив все на себе, але не хоче повертати надлишок, мовляв, там же ще якісь борги і вказує дати, коли фактично він винаймав поміщення. Повертати кошти, без гарантій, що колишні власники мають оплатили ці борги, попри його ж розписку, він не хоче.
Хто правий в цій ситуації і якими законами можна оперувати в даному випадку.

Відповіді юристів (1)

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Сторона, якій мають првернути надлишок згідно з розпискою, має право подати до суду позов. Розписка може непогано слугувати письмовим доказом в суді.

    Ви можете звертатись до мене для надання додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань. Я можу, зокрема, написати для Вас текст позовної заяви.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України