Задайте питання юристу

836 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Військове право, 30 червня 2022, питання №68063

Повістки до війскомату

Доброго дня, така ситуація, я зараз подав документи на вступ до внз Польщі і 1 серпня отримую документи. Зараз ходять по районному центрі з повістками. До мене також приходили, але вдома не застали нікого, сільський голова по телефону сказала батькові щоб переказав щоб я зявився до війскомату, він сказав що мене вдома нема, що в іншому я живу районі.
Що мені може грозити адміністративний штраф, чи щось інше.

Відповіді юристів (3)

    Промський Євгеній Сергійович
    Промський Євгеній Сергійович рік тому

    Адвокат, м. Київ, 4 роки досвіду

    Добрий день! За телефонним дзвінком ви не зобов'язані нікуди з'являтись. Жодної відповідальності за це не буде. Для більш детальної консультації натискайте кнопку "Звернутися".

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович рік тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Добрий вечір. За неявку по повістці законодавством передбачено кримінальну чи адміністативну відповідальність. Вибір виду відповідальності залежить від мети виклику до центру комплектування-воєнкомату, вказаній в повістці. Якщо мета виклика-мобілізація за призовом до ЗСУ, то неявка по такій повістці може тягнути кримінальну вдіповідальність. У випадку вказання в повістці іншої цілі виклику за неявку може настати адміністративна відповідальність. Можливо, Вам пробували вручити повістку, але нікого не було вдома.

    Ви можете звертатись до мене для надання додаткових юридичних послуг з цього чи інших питань. Я можу, зокрема, надати Вам детальну правову консультацію з даного запитання.

    Адвокат Евгений Александрович
    Адвокат Евгений Александрович рік тому

    Адвокат, м. Київ, 30 років досвіду

    Добрий день!

    Явка обов'язкова за повісткою, яка вручена особисто в руки під розпис.

    Треба повна консультація алгоритм дій звертайтеся індивідуально через Звернутися.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України