Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 18 липня 2022, питання №69539

Прописка людей в доме

Мы купили дом,а оказалось что там прописано 12 человек,из них 4 детей.На момент покупки реестры не работали из за войны,когда заработали ,узнали за прописку уже после сделки. ЯяМожем ли мы новые хозяева выписать людей,и не признают ли сделку не действительной?

Відповіді юристів (4)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю!

    Якщо добровільно вони не знімаються з обліку, Вам потрібно подавати позов до суду про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням. Загалом процедура може тривати до 2 місяців.

    Для більш детальної консультації звертайтесь індивідуально, натиснувши зелену кнопку «Звернутися»!

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Добрый день.

    Сам по себе факт совершения сделки с домом где прописаны несовершеннолетние, не влечет за собой угрозы недействительности сделки.

    Для выписки прописаных и не проживающих лиц необходимо обращаться в суд.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.

    Десятник  Володимир  Олексійович
    Десятник Володимир Олексійович 2 роки тому

    Адвокат, м. Київ, 51 рік досвіду

    Підстава судового позову - ст. 391 Цивільного кодексу.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 2 роки тому

    Юрист, м. Львів, 9 років досвіду

    Доброго вечора. Проживаючого в житлі можуть зняти з реєстрації там за його згодою через центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) тощо. Без згоди прописаного в житлі його можуть зняти з реєстрації лише в судовому порядку. Жінок з дітьми важко без їх згоди зняти з реєстрації в житлі, в якому вони проживають на законних підставах.

    Ви можете звертатись до мене для надання додаткових правничих послуг з даного питання чи різних інших запитань. Я можу, зокрема, надати Вам детальну юридичну консультацію з цього питання.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України