Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Цивільне право, 07 листопада 2022, питання №75436

Виписатись з села і прописатись в місті

Доброго дня, скажіть будь ласка ,якщо поміняти місце прописки , чи потрібно ставати у військомат на облік , якщо потрібно, то в який термін , і яка відповідальність ,якщо не став? Дякую.

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олександре!

    Змінити місце реєстрації маєте право, якщо у Вас є для того підстави. При тому зніматися з обліка у ТЦК за місцем прописки і ставати на облік в іншому військоматі за місцем нової реєстрації треба обов'язково.

    Виникнуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь на них відповісти!

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, Так треба. ПРОТЯГОМ 7 ДНІВ. статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку передбачено притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за повторне протягом року вчинення вищезазначеного порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, а також вчинення такого порушення в особливий період передбачено штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю, Олександре.

    Я Вам скажу більше, Ви не зможете змінити місце реєстрації без постановки Вас на військовий облік за новим місцем проживання.

    Тому тут відповідь однозначна: без ТЦК не обійтись ніяким чином. За порушення цього - адміністративний штраф.

    Всього доброго! Для більш детальної консультації звертайтесь індивідуально, натиснувши зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України