Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
915 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Мы с мужем являемся усыновителями.Но в целях сокрытия этого факта от ребенка уничтожили все документы.Теперь же ввиду законного права получить отсрочку от мобилизации появилась необходимость восстановить решение суда.Но суд был закрытый.Город был под оккупацией.и на данном этапе мы выехали из города.Ребенок несовершеннолетний.Требуется оплачиваемое участие
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (2)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Рішення суду можна поновити, звернувшись до архівів. Принаймні Ви повинні спробувати це зробити. Далі треба ружатись в залежногсті від інформації, яку Ви отримаєте в архіві.
Буде бажання поговорити далі, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото!
Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня!
Заяву про видачу рішення суду можна подати до канцелярії суду особисто або направити поштою.
Якщо ви не знаєте номер і дату судового рішення, вам потрібно перейти на сайт «Судова влада України», вибрати розділ «Стан розгляду справ» і в графі «Сторона по справі» вказати своє прізвище, ім’я та по батькові.
Спробуйте зателефонувати до суду. Також можна звернутися письмово, а саме:
1. Надіслати письмову заяву на електронну пошту. Відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис» такі заяви мають містити ваш електронний цифровий підпис (ЕЦП).
2. Надіслати заяву через платформу «Електронного суду» України.
3. Надіслати листа поштою на юридичну адресу суду.
4. На кожному сайті суду повинна бути послуга «Електронне звернення громадян», за допомогою даної функції ви також можете звернутися до суду та дізнатися інформацію по вашій справі.
Існують випадки, коли суд не надає жодної інформації та не відповідає на ваші звернення. В такому разінеобхідно зателефонувати до Єдиного Контакт-центру судової влади України за номером: 044 207-35-46. Також можете звернутись до Державної судової адміністрації України з заявою, у якій пояснити ситуацію та запросити необхідну інформацію.