Задайте питання юристу

915 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Армія і мобілізація, 09 травня 2023, питання №85049

Повістка на уточнення даних та проходження мед.комісії виписана на вулиці

Видали повістку на уточнення данних та проходження медичного огляду. По повістці не з'явився, так як була проблема з ногою, лікарняний з цього приводу відкритий. Чи буду нести я за неявку якусь відповідальність, у разі, якщо я взагалі туди не з'явивлюсь?

Відповіді юристів (4)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, надішліть пояснення і додайте до нього копію лікарняноголиста, надішліть укрпоштою замовним листом у ТЦК. Цим ви підтвердити поважну причину неявки. Після чого, явка тільки за новою отриманою повісткою під особистий підпис.

    Якщо я допоміг вирішити ваше питання ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Наявність лікарняного на дату зазначену в повістці є поважною підставою для нез'явлення до ТЦК СП, але про наявність такої підстави Вам потрібно сповістити ТЦК.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі

    • Василь Клієнт 2 роки тому

      А якщо повістка була на неділю, а лікарняний відкритий в понеділок. Але в мене був стійкий больовий синдром, що не дозволяв пересуватись. В мене є проблеми з хребтом і досить часто мені блокує, або ліву, або праву ногу, коли я переохолоджуюсь, я не можу ходити і ставати на цю ногу.

      • Гіммельфарб Станіслав  Олегович

        В такому випадку, в описі звернення в медичній картці повинно бути записано що загострення розпочалось напередодні


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України