Задайте питання юристу

835 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Нерухомість, 26 липня 2023, питання №88922

Переоформление договора аренды квартиры

Здравствуйте! У меня такая ситуация:

В мае прошлого года я заселилась в квартиру, заключив договор на полгода при посредничестве со стороны риэлтора. За свои услуги она взяла 50% комиссионных от стоимости месячной аренды квартиры.

По истечению срока договора я прожила в квартире ещё несколько месяцев на первоначальных условиях. С нового месяца хозяева собираются повысить арендную плату, а при переоформлении договора вновь собирается присутствовать риэлтор. Имеет ли она право снова требовать сумму за свои услуги?

Відповіді юристів (3)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Ірина!

    Звичайно, ні! Виріширти питання по договору можете і Ви самі.

    Втім, треба подивитись Вашу угоду оренди.

    У разі виникнення уточнюючих питань, зверніться до мене персонально, натиснувши кнопку "звернутись" біля мого фото.

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, рієлтор в тому випадку брав кошти за те що він знайшов вам квартиру. Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 9 місяців тому

    Юрист, м. Львів, 8 років досвіду

    Доброго вечора. Вам краще відмовитись від послуг посередника-ріелтора, якщо це можливо і наймодавці не будуть проти відносин з Вами без ріелтора. Орендодавці співпрацюють з ріелтором при здаванні квартири в оренду.

    Ви можете звертатись до мене для надання різних додаткових правничих послуг з цього чи інших питань. Я можу надати Вам детальну юридичну консультацію з рядом різноманітних правових послуг, написати тексти юридичних документів, попрацювати по Ваших відносинах з органами державної влади, в тому числі судово-правоохоронними органами тощо.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України