Через скарги в дбр закрив досудове провадження по сзч і влк визнала непридатним до служби,ще й інвалід 3 групи.Слідчий направив постанову про закриття досудового розслідування в частину та мені копію .Через СЕДО ВЛК направили мій рапорт на звільнення та заключення про непридатність в частину. Згідно наказів МО №№901 300 солдата зобовязані звільнити без присутності у частині(комісійно).Відповідь з частини(що такий то, залишив частину і не повернувся,тому неможливо звільнити.) Що можна зробити?
Через скарги в дбр закрив досудове провадження по сзч і влк визнала непридатним до служби,ще й інвалід 3 групи.Слідчий направив постанову про закриття досудового розслідування в частину та мені копію .Через СЕДО ВЛК направили мій рапорт на звільнення...
21 вересня 2025 володимир, м. Черкаси
9 відповідей