Стаття 323. Обчислення строку відбування виправних робіт
Відбування виправних робіт обчислюється часом, протягом якого порушник працював і з його заробітку провадилось відрахування.
Кількість днів, відпрацьованих порушником, має бути не менше кількості робочих днів, що припадають на встановлений районним, районним у місті, міським чи міськрайонним судом (суддею) календарний строк стягнення. Якщо порушник не відпрацював зазначеної кількості робочих днів і відсутні підстави для зарахування невідпрацьованих днів у строк стягнення, відбування виправних робіт триває до повного відпрацювання порушником належної кількості робочих днів.
У строк відбування стягнення зараховується час, протягом якого порушник не працював з поважних причин і йому відповідно до закону виплачувалась заробітна плата. До цього строку також зараховується час хвороби, час, наданий для догляду за хворим, і час проведений у відпустці по вагітності і родах. Час хвороби, спричиненої сп’янінням або діями, зв’язаними з сп’янінням, до строку відбування виправних робіт не зараховується.
{Стаття 323 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2342-III від 05.04.2001 }
Популярные вопросы пользователей
Получите совет юриста за 15 минут!
Есть вопрос к юристу?
Задать вопросПоліція шахрайство виїзд за кордон
Я не повнолітній мені 16 і Я недавно подав заяву точніше з братом йому 18 років за шахрайство і мені сказали що я не зможу виїхати за кордон бо потрібно буде писати заяву щоб виїхати ч я сам зможу неї написати і виїхати так чи ні
Новое в блогах Юристи.UA
Стуктура Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330)