Задайте вопрос юристу

840 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 23 января 2024, вопрос №100693

Інвалідність та перетин кордону

Чи має право дієздатна фізична особа з інвалідністю (дружина ІІ гр.), яка має помічника (чоловік) перетинати кордон самостійно, без нього?

Ответы юристов (4)

    Айвазян Юрий Климентьевич

    Доброго дня, Анастасія!

    Не бачу перешкод для цього.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Богун Сергій Павлович

    Звичайно має.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю.

    Жінка точно має право перетинати кордон, чоловік - лише за умови наявності довідки про перебування жінки за кордоном на консульському обліку.

    З повагою!

    Адвокат Евгений Александрович

    Доброго вечора.

    ТАК, МАЄ ПРАВО.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України