Начните консультацию с юристом онлайн
Соснівський райсуд м.Черкаси.Викликається Панова Олена Ігорівна як особа,яка притягається до адмін.відповідальності на 11:00 22.02.2024,справа 712/1161/24,про за ч.2 ст.184 КУпАП відносно Панової О.І.,суддя Пронька В.В.Наслідки неявки-ст.268 КУпАП.це було складено на мене майже пів року тому,прийшло,що потрібно з'явитись,а вони мені штраф виписвли,10 неоподаткованих мінімумів,хоча я в декреті,чи це законно?і зважаючи,що я все виправила,вони сказали все одно,справа ж була відкрита,а з чого платити я не знаю
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Одесса, 11 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня. Необхідно готувати заперечення на адміністративні матеріали, щоб уникнути штрафу. Або, якщо вже є постанова суду, оскаржувати її в апеляційному порядку.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго Вам вечора. Якщо було прийнято рішення суду по Вас і присудили штраф, то Ви можете спробувати подати на апеляцію. Частиною другою статті 184 передбачено штраф розміром 100-300 НМДГ. Вам суд присудив мінімальний штраф з передбачених в санкції частини другої статті 184. Якщо Ви вважаєте, що Вас не мають притягувати до адмінвідповідальності, то Вам треба скористатись послугами ще одного адвоката і разом з ним подати апеляцію.
Стаття 184. Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей -
тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 7 та частиною першою статті 287 цього Кодексу. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.
Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу разом із справою у відповідний апеляційний суд. Апеляційний перегляд здійснюється суддею апеляційного суду протягом двадцяти днів з дня надходження справи до суду.
Апеляційний суд повідомляє про дату, час і місце судового засідання особу, яка подала скаргу, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не пізніше ніж за три дні до початку судового засідання. Неявка в судове засідання особи, яка подала скаргу, інших осіб, які беруть участь у провадженні у справі про адміністративне правопорушення, не перешкоджає розгляду справи, крім випадків, коли є поважні причини неявки або в суду відсутня інформація про належне повідомлення цих осіб.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає. Після закінчення апеляційного провадження справа не пізніше ніж у п’ятиденний строк направляється до місцевого суду, який її розглядав.