Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Административное право, 04 апреля 2024, вопрос №104916

Чи може організація називати себе замовником по відношенню до того хто надає їм послугу на безоплатній умові у вигляді подарунку?

Добрий день,

Я як фізичне лице я проявив ініціативу по створенню сайту для однієї з організацій у якості подарунку.
Я був ініціатором та організатором команди яка погодилася працювати на безоплатній умові.
Але організація, уже в процесі розробки, почала себе позиціонувати як "замовник" а мою команду називати як "виробник", і почали з'являтися все нові умови та вимоги до нас.
Чи можуть вони себе позиціонувати таким чином якщо це не є комерційна робота?
І як насправді, з юридичної точки зору, мали б називатися сторони де одна з сторін надає безкоштовну безоплатну послугу у вигляді подарунку?

Дякую за увагу і буду вдячний за будь-яку вичерпну відповідь.

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Юрію!

    «Благодійна діяльність — добровільна особиста та/або майнова допомога для досягнення визначених цим Законом цілей, що не передбачає одержання благодійником прибутку, а також сплати будь-якої винагороди або компенсації благодійнику від імені або за дорученням бенефіціара».

    Які документи визначають Вашу співпрацю із згаданою організацією? У Вас є підписаний договір?

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA