Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго вечора. Є ордер на квартиру, він на мамі. Я і мама в ній прописані. Чи правильно я розумію, що якщо мама змінить прописку, вона втратить право на приватизацію?
І друге, чи можу я, як син приватизувати квартиру, якщо ордер на мамі? Тоді вона може спокійно виписуватися, так?
Тут писали, що ордер не переоформляється, а робиться договір про зміну наймача в ЦНАПі (чи щось подібне, не запам'ятав точно). Але ж договору немає, є тільки ордер.
Порадьте, будь ласка, як бути. Вдячний вам завчасно.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Киев, 25 лет опыта
Общаться в чатеВітаю!
ВАМ КРАЩЕ ПРИВАТИЗУВАТИ ЖИТЛО НА ВАС ТА НА МАМУ - ЦЕ ПРОСТІШЕ.
В ІНШОМУ ВИПАДКУ ВАМ ПОТРІБНО ПЕРЕОФОРМИТИ КВАРТИРУ НА СЕБЕ ЧЕРЕЗ МІСЦЕВИЙ ОРГАН ВЛАДИ - ЦНАП ЦЕ НЕ ВИРІШУЄ.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Костянтине!
Ордер дає право заселитися, але не використовувати житлову нерухомість. Щоб користуватися квартирою держфонду, після передачі ордера балансоутримувачу потрібно оформити договір найму. Він укладається між ЖЕКом або іншою організацією, яка обслуговує будинок, і суб'єктом, якому видано ордер (ст.61 ЖК).
Договір найма жилого приміщення може бути змінено тільки за згодою наймача, членів його сім’ї та наймодавця. Повнолітній член сім’ї наймача вправі за згодою наймача та інших членів сім’ї, які проживають разом з ним (в тому числі тимчасово відсутніх, за якими згідно чинного законодавства, зберігається право користування житловим приміщенням), вимагати визнання його наймачем за раніше укладеним договором найма жилого приміщення замість попереднього наймача. Таке ж право у разі смерті наймача або втрати ним права на жиле приміщення належить будь-якому членові сім’ї наймача. До членів сім’ї наймача належать чоловік (дружина), їх діти і батьки. Членами сім’ї наймача за рішенням суду можуть бути визнані й інші особи, якщо вони постійно проживають разом з наймачем і ведуть з ним спільне господарство.
З повагою, адвокат Айвазян.