Начните консультацию с юристом онлайн
Вітаю! Дільнична лікарка відмовляє у направленні на ЛКК інваліда ІІ групи пожиттєво, аби її визнали, як таку, що потребує постійного догляду. Аргументує тим, що такі направлення дають лише тим, в кого родичі повністю лежачі. Як діяти у правовому полі аби отримати направлення, якщо жінка майже нечуюча та погано функціонує права рука?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Сімейний лікар не має жодного права відмовити у направленні на проходження ЛКК інваліду. Це знаходиться поза межі її компетенції, і її функція в даному випадку носить суто формальний характер. Тож рекомендую жінці просто розірвати з таким СЛ угоду про обслуговування та звернутись до іншого СЛ, який буде готовий виконати свій обов'язок. Закон не обмежує право особи укладати угоду з будь яким СЛ.
З повагою, адвокат Айвазян.