Начните консультацию с юристом онлайн
Чи є якийсь зразок або форма заяви про повідомлення до ТЦК про те, що особа знаходиться на лікарняному?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (9)
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня.
Заява пишеться в довільній формі.
Як такого зразку не має.
До неї долучаєте докази знаходження на лікуванні.
Дякую! можливо маєте якийсь приклад? поділіться, будь ласка.
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеДо ___ТЦК та СП
___
___
прізвище, імʼя, по батькові
Адреса місця проживання: ___
___
Тел. ___
ЗАЯВА
Я, ___, повідомляю, що наразі перебуваю на лікуванні в ___.
Докази знаходження на лікуванні додаю, а саме:
Якщо укрпоштою вже не встигаємо відправляти. Потрібно явитися завтра, лікарняний виписаний сьогодні. Радили відправити курьєром Нової пошти. Чи так можливо?
Юрист, г. Днепр, 24 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня. Можна Новою поштою. Вони також є оператором поштового зв'язку. Головне щоб був зазначений перелік документів, що направляєте.
Юрист, г. Полтава, 4 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Ні, спеціальної форми заяви немає.
Ви можете в довільній формі написати заяву-повідомлення про те, що мали поважну причину для неявки до ТЦК на дату зазначену в повістці. До заяви додайте копію лікарняного.
Документи відправляйте поштою цінним листом з описом вкладеного. Зберігайте квитанцію та опис вкладеного.
З повагою, юрист Дерій В.О.!
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, ви можете направити звернення укрпоштою замовним листом з описом вкладеного, звернення у довільній формі на ім'я комісара тцк. Я П.І.Б не прибув за повісткою у зв'язку з поважною причиною перебування на лікарняному. До звернення додайте нотаріально завірену копію лікарняного.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Анна!
Зразка такої заяви не існує, оскільки вона пишеться у довільній формі.
Текст може буде наступним:
Я (ПІБ) повідомляю Вас, що у зв'язку зі станом свого здоров'я знаходжусь на лікарняному та не можу прибути до ТЦК (назва) на дату зазначену у повістці (вказати ).
До заяви необхідно додати копію відкритого лікарняного. Направити заяву з лікарняним необхідно Укрпоштою рекомендованим листом з описом вкладення.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Чернигов, 6 лет опыта
Общаться в чатеВітаю Вас.
Затвердженої чинним законодавством форми такого повідомлення немає. Тому можете оформляти це в довільній формі, але головне у відповідності із Законом України "Про звернення громадян".
Стаття 5. Вимоги до звернення
Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).
Особливою формою колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування є електронна петиція, яка подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 цього Закону.
Звернення може бути усним чи письмовим.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
Звернення про надання безоплатної правничої допомоги розглядаються в порядку, встановленому Законом України "Про безоплатну правничу допомогу".
За потреби можу надати зразок такої заяви.
З повагою!