Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня.У мене виникла проблема, я втратила роботу і не змогла вчасно погасити кредит в Credit plus. Мені потрібно було заплатии 2400грн для пролонгації, а я заплатила 500 і написала їм електронного листа із попередженням, що не зможу вчасно зробити пролонгацію. Я декілька раз писала що отримаю зарплату 10-12числа і проплачу пролонгацію і штраф. Пройшло 13 днів я отримала зарплату і заплатила 4700 і мені прийшла смс що пролонгація неможлива потрібно повністю погасити кредит.Що мені робити? Я у відчаї вони нараховують захмарні відсотки і штрафи які за пів місяця перевищили суму кредиту. Що мені робити? Будь-ласка допоможіть
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Киев, 20 лет опыта
это право мфо не пролонгировать, а не их обязаность
Юрист, г. Винница, 17 лет опыта
Пам*ятайте, що подають позикодавці на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис. На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.
Як свідчить практика в 81% випадків вдається врегулювати спір у досудовому порядку. Шляхом надсилання звернень, скарг, заяв до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів.
Тому Вам вирішувати, що краще. Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом. Повірте різниця значуща. В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці Розмір боргу можна суттєво зменшити.
Для написання звернення одразу проводиться аналіз.
Для повного розуміння проведеної роботи:
Аналіз включає в себе перевірку підписаного договору, додатків, правил, установчих та інших документів, які відносяться до угоди на відповідність чинному законодавству.
Повідомлень, листів, дзвінків, які Вам надходили.
На основі проведеного аналізу пишуться звернення до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів, суду.
Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти, звертайтеся.