Начните консультацию с юристом онлайн
Добрый день.
Компания в которой работаю, забронировала меня с 14 мая. Документы отправлены со слов отдела кадров на тцк в город моей прописки. На руках имею витяг с мин экономики.
Вопрос: нужно ли мне посещать тцк для активации моей брони или хватит обновиться в ЦНАП? Если тцк нужно посетить обязан ли проходить влк?
Данные не обновлял более пяти лет.
Повесток не получал.
Не служил.
На руках военный билет выдан по достижению 25 лет.
Спасибо.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (1)
Адвокат, г. Николаев, 34 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Ігоре!
Відстрочку Вам повинно оформити підприємство. Вам достатньо оновити дані через ЦНАП.
Відповідно до Постанови КМУ від 16.05.2024 року №560 «Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період»:
Надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації та її оформлення.
Питання надання відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації заброньованим на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями комісією не розглядаються.
Стаття 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»:
3. Органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, що здійснюють бронювання військовозобов’язаних, зобов’язані оформити відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язаних, які заброньовані у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, у районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, на території відповідальності якого вони розміщуються.
З повагою, адвокат Айвазян.