Задайте вопрос юристу

255 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 23 февраля 2020, вопрос №11797

Микрокредиты можно ли выбратся?

Реально ли выбраться с долговой ямы: когда взято больше 15 микрокредитов на суму 90000 и это без процентов.

  Ответы юристов (2)

   Беликов Олег Александрович
   Беликов Олег Александрович месяц назад

   Юрист, г. Харків, 27 лет опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   Добрый день. По каждому кредиту и микрозайму надо смотреть условия договора, что и как там прописано. Но как показывает практика, если в судебном порядке их расторгать, то выплачивать можно только "тело" кредита, без процентов. Но еще раз повторю - каждый случай индивидуальный, надо изучать документы. Обращайтесь.

   0
   Левченко Ксенія Сергіївна
   Левченко Ксенія Сергіївна месяц назад

   Юрист, г. Вінниця, 12 лет опыта

   Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

   У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необґрунтованих вимог мфо, банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.

   Наступне пишеться звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань.

   На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості у досудовому, чи судовому порядку.

   Пам*ятайте, що подають позикодавці на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис. На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.

   Як свідчить практика в 81% випадків вдається врегулювати спір у досудовому порядку. Шляхом надсилання звернень, скарг, заяв до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів.

   Тому Вам вирішувати, що краще. Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом. Повірте різниця значуща. В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці Розмір боргу можна суттєво зменшити.

   Для написання звернення одразу проводиться аналіз.

   Для повного розуміння проведеної роботи:

   Аналіз включає в себе перевірку підписаного договору, додатків, правил, установчих та інших документів, які відносяться до угоди на відповідність чинному законодавству.

   Повідомлень, листів, дзвінків, які Вам надходили.

   На основі проведеного аналізу пишуться звернення до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів, суду.

   Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти, звертайтеся.

   0

  Похожие вопросы