Задайте вопрос юристу

859 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Недвижимость, 23 сентября 2024, вопрос №119898

Сплили строки прийняття спадщини, що робити?

Добрий вечір! Ситуація наступна: померла недалека родичка ще у 2017 році і залишила заповіт ( у ньому вказувалось що свій будинок і прилеглу до нього територію передає моєму дядьку ), згідно закону він мав перейняти спадщину протягом 6 місяців, але цього, на жаль не зробив. Так як моя сім’я була найближчими родичами померлої особи, будинок зараз у нашому розумінні, ми за ним доглядаємо, але хочемо продати, проте, щоб це зробити потрібно переоформити документи на право власності, скажіть, будь ласка, чи можливо за стільки часу поновити право власності, потрібно, щоб будинок був переоформлений на мене, бо я планую займатись продажем. Як правильно діяти? Чи ще можливо прийняти спадщину? В які органи потрібно звернутися? Буду вдячна за допомогу!

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич 3 дня назад

    Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня, Вероніка!

    Який ступінь рідства Ви маєте до далекої родички? Що з Вашим дядьком?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Вероніка Клиент 2 дня назад

      Добрий ранок, дякую за відповідь, родичка це рідна сестра моєї прабабусі, у неї власної сім’ї і дітей не було, лише моя бабуся (її племінниця), і її діти ( тобто мій дядько і моя мама, рідний брат і сестра). Якщо бути відвертим то у мого дядька алкогольна залежність, тому йому всерівно на будинок, бабуся і мама хочуть передати мені у розпорядження будинок, а у мене у планах його продати, не зовсім розумію як це правильно зробити, щоб дядько прийняв спадщину і передав мені і де потрібно з цим звертатись? Чи взагалі можливо перейняти цю спадщину?


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA