Задайте вопрос юристу

886 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 04 ноября 2024, вопрос №122293

Відстрочка для тренерів

Є/немає підстав для відстрочки, якщо працевлаштуватися тренером в ДЮСШ або інший заклад фізичної культури і спорту державної або комунальної форми власності на повну ставку або 0.75?

Ответы юристов (1)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Павло!

    Право на відстрочку мають педагогічні працівники закладу загальної середньої освіти.

    Відповідно до Постанови КМУ "Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників" інструктор з фізкультури - це посада педагогічного працівника.

    Згідно Закону України "Про повну загальну середню освіту":

    Розділ V ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ТА УПРАВЛІННЯ НИМ

    Стаття 31. Заклад загальної середньої освіти:

    "1. Юридична особа має статус закладу загальної середньої освіти, якщо основним видом її діяльності є освітня діяльність, що здійснюється на одному чи декількох рівнях повної загальної середньої освіти.

    Заклад загальної середньої освіти має право набувати майнові та немайнові права, нести обов’язки, виступати стороною у судовому процесі, мати у власності кошти та інше майно відповідно до законодавства.

    Заклад загальної середньої освіти має самостійний баланс, розрахункові та інші рахунки у фінансових установах і банках державного сектору та може мати бланки, печатки та штампи із своїм найменуванням та символікою.

    Заклад освіти провадить освітню діяльність на певному рівні повної загальної середньої освіти за умови наявності відповідної ліцензії, виданої в установленому законодавством порядку.

    Заклади освіти мають право провадити інноваційну діяльність та можуть укладати з цією метою відповідні договори про співпрацю з іншими закладами освіти (науковими установами), підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами.

    2. Заклад загальної середньої освіти залежно від засновника може бути:

    • державним - заснованим розпорядчим актом органу державної влади;
    • комунальним - заснованим розпорядчим актом сільської, селищної, міської, районної, обласної ради;
    • приватним - заснованим рішенням фізичної (фізичних) та/або юридичної (юридичних) особи (осіб) приватного права;
    • корпоративним - заснованим шляхом укладення засновницького договору кількома засновниками різних форм власності на засадах державно-приватного партнерства.

    3. Заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності мають рівні права і обов’язки у провадженні освітньої діяльності відповідно до законодавства.

    Права і обов’язки закладів загальної середньої освіти реалізуються через їх органи управління відповідно до законодавства та установчих документів.

    4. У складі закладів загальної середньої освіти можуть функціонувати такі внутрішні структурні підрозділи:

    • дошкільний підрозділ (у складі початкової школи або гімназії);
    • позашкільний підрозділ;
    • пансіон (у складі ліцеїв, спеціальних закладів загальної середньої освіти та закладів спеціалізованої освіти);
    • інші внутрішні структурні підрозділи.
    • Заклад загальної середньої освіти може мати у своєму складі філію (філії).

    5. Структурний підрозділ діє відповідно до установчих документів закладу загальної середньої освіти та на підставі положення про нього, затвердженого керівником закладу загальної середньої освіти".

    З повагою, адвокат Айвазян.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA