Задайте вопрос юристу

883 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 29 ноября 2024, вопрос №123447 350₴

Оплата адмін. штрафу від ТЦК.

Добрий день,
як відбувається оплата адміністративного штрафу від ТЦК?
Чи його можна оплатити через відділення банку або через додаток Приват24, Дія ітд?
Чи потрібні квитанції, ітд. ?
Дякую.

Ответы юристов (6)

    Богун Сергій Павлович

    Доброго дня.

    Якщо вже відкрите ВП можете сплати штраф через мобільний застосунок. Всі комунікації необхідно вести з виконавцем.

    Якщо справа до ВП ще недійшла - в ТЦКСП Вам нададуть реквізити рахунку куди необхідно оплатити штраф. Оплачуєте. При цьому в ТЦКСП надаєте доказ оплатит.

    В Резерв + опція сплата штрафу ще не реалізована.

    Дерій Владислав Олегович

    Доброго дня!

    Чи отримали Ви ПОСТАНОВУ керівника ТЦК про притягнення Вас до адміністративної відповідальності?

    Якщо так - то оплатити штраф Ви можете будь-яким зручним для Вас способом - касу банку, Приват 24 та ін.

    Щоб не було наслідків - Ви повинні оплатити штраф протягом 15 днів з моменту вручення постанови. Копію квитанції про сплату штрафу надішліть рекомендованим листом до ТЦК або занесіть особисто.

    Якщо у Вас немає на руках постанови по справі про адміністративне правопорушення. то обов'язково зверніться до керівника ТЦК і вимагайте видачі Вам копії.

    Адже якщо сплатите штраф без номеру постанови, то ТЦК може неправомірно звернутися до виконавчої служби, яка подвоїть суму штрафу.

    З повагою, юрист Дерій В.О.!

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Артуре!

    Якщо Ви отнимали постановку керівника ТЦК про притягнення до адміністративної відповідальності, то в останній повинні бути зазначені реквізити для сплати штрафу. Тож, Ви матимете можливість сплатити штраф й через Приват24, й через відділення банку.

    Штраф необхідно сплатити упродовж 15 днів з дня винесення постанови керівником ТЦК. При тому, Вам обов'язково необхідно зберігати квитанцію про сплату штрафу.

    Якщо ж Ви не отримували постанову ТЦК та остання потрапила вже до виконавчої служби, то реквізити до сплати штрафу потрібно отримати вже в виконавця.

    Ви вже отримали постанову чи цікавитесь на майбутнє?

    З повагою, адвокат Айвазян.

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Вітаю Вас!

    як відбувається оплата адміністративного штрафу від ТЦК?Чи його можна оплатити через відділення банку або через додаток Приват24, Дія ітд?Чи потрібні квитанції, ітд. ?

    У самій постанові про притягнення особи до адміністративної відповідальності мають бути зазначені реквізити для оплати штрафу. При цьому, зовсім не важливо, у який спосіб Ви це зробите, хоч через відділення банку, Приват24 тощо. Обов'язково потрібно зберігати квитанцію про оплату стягнення, а за потреби - навіть направити до суду копію із супровідним листом.

    З повагою!

    Турчин Ярослав Олександрович

    ДОБРОГО ДНЯ, пане АРТУР! Принцип оплати такий самий як і з штрафами патрульної поліції.

    Разом з постановою про накладення стягнення у вигляді штрафу за ст. 210, 210-1, 211 КУпАП Вам ТЦК має надати / надіслати реквізити для оплати. Це має бути КАЗНАЧЕЙСЬКИЙ РАХУНОК, а не якийсь "лівий" рахунок чи рахунок благодійного фонду. Бо й таке іноді буває. Отримувачем має бути або ТЦК, або державне казначейство. Тобто держава.

    Ось приклад реквізитів у Полтаві. На жаль реквізити видані на бомажці. Але отримувачем є Казначейська служба в Полтавській області і рахунок бюджетний, а не приватний.

    https://poltava.to/news/73176/

    У кожного ТЦК реквізити свої. Тож не слід використовувати інтернет для пошуку таких реквізитів, часто це можуть бути помилкові дані.

    Якщо справу вже передали на примусове виконання - то штраф оплачується за реквізитами, вказаними в Реєстрі боржників на адресу виконавчої служби. Ви можете здійснити пошук інформації за прізвищем, ім"ям, по батькові та своєю датою народження.

    https://erb.minjust.gov.ua/

    Оплатити штраф за реквізитами можна будь-яким зручним способом. Включаючи онлайн-банк, платіжні онлайн системи (з використаннями власної картки), в тому числі через Приват24, застосунок Монобанк чи інші банківські застосунки, ввівши відповідні реквізити та призначення платежу.

    У застосунку для військовозобов'язаних "Резерв+" планують запровадити функцію онлайн-оплати штрафів за порушення військового обліку.

    Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко в інтерв'ю "24 каналу".

    "Ми хочемо зробити в "Резерв+" функціонал сплати штрафів за порушення правил військового обліку. Багато людей не хочуть йти в ТЦК для цього, брати квитанцію. Технічна можливість для реалізації сплати штрафів у "Резерв+" є, навіть є законопроєкт, що, якщо людина добровільно емітує квитанцію, то отримує 50% знижки на штраф в аналогії з порушенням правил дорожнього руху", – зазначила Черногоренко.

    За її словами, якщо депутати ухвалять законопроєкт до кінця року, то вже на початку 2025-го у Резерв+ з'явиться така функція.

    Нагадаємо, що якщо військовозобов'язана людина не оновила дані вчасно, до 17 липня, то може отримати штраф – від 17 тис. до 25 тис. грн. Ухилянта також можуть обмежити у праві керування автівкою та заблокувати рахунок – через суд, якщо штраф не буде сплачений вчасно.

    Якщо виконавець вже встиг заблокувати рахунки, то можна подати клопотання про їх розблокування та закриття виконавчого провадження за фактом здійснення оплати штрафу.

    Щасти Вам!

    З повагою та розумінням, юрист Ярослав Турчин

    Карпенко Андрій Володимирович

    Вітаю!

    Відповідно до статті 308 Кодексу про адміністративні правопорушення у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений ч. 1 статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби (ДВС) за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

    Нагадаємо, що відповідно до КУпАП штраф має бути сплачено не пізніш як через 15 днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови – не пізніш як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

    Виконання постанов ТЦК про накладення адміністративних стягнень, зокрема за порушення призовниками, військовозобов’язаними, резервістами правил військового обліку, про порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, здійснюється у порядку, визначеному Законом «Про виконавче провадження».

    Спочатку треба розібратись зі шляхом, який проходить штраф від ТЦК - від "виписування" до примусового стягнення. І його я умовно поділяю на 2 етапи.

    1️. ТЦК та СП виносить постанову про притягнення до адміністративної відповідальності і дає строк на сплату штрафу (15 днів).

    2️. Якщо за 15 днів штраф не сплачений, ТЦК та СП передає постанову до органів Державної виконавчої служби, де штраф подвоюється, відкривається виконавче провадження, накладаються арешти на майно та банківські рахунки.

    І тепер "сюрприз": на першому етапі не існує реєстру, з якого ви могли б дізнатись про цей штраф - ані платного, ані безоплатного!

    Тому на цьому етапі про штраф можна дізнатись лише з листа, направленого Укрпоштою (за умови, що ТЦК та СП такий лист направить, а ви його отримаєте).

    РАХУНОК НА ЯКИЙ СПЛАЧУЄТЬСЯ ШТРАФ ПОВИНЕН БУТИ В ПОСТАНОВІ.

    А от вже на другому етапі такий реєстр є - і інформацію з нього можна отримати безкоштовно!

    Достатньо ввести свої дані в полі "Дані боржника" та натиснути пошук:

    https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors

    Скажу ще раз іншими словами: якщо ви вже побачили інформацію про себе в цьому реєстрі, це означає, що справа вже перебуває у виконавчій службі, а штраф вже подвоївся.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA

Официальный блог Юристы.UA 19 0 23 нояб. 2024
Официальный блог Юристы.UA 0 0 19 нояб. 2024