Задайте вопрос юристу

897 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 01 января 2025, вопрос №124732

Бронювання працівника благодійної організації

Доброго дня. А підкажіть хто зараз відповідає за бронювання працівників благодійних організацій які реалізують проекти від закордонних донорів для місцевого населення? Раніше було Мінреінтеграції, але його ліквідували, хто відповідає тепер за це?

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Олеже!

    Подати списки військовозобов'язаних, які пропонуються до бронювання на період мобілізації та на воєнний час, мають право:

    - Спеціалізовані установи ООН;

    - Закордонні дипломатичні установи в Україні;

    - Представництва донорських установ;

    - Виконавці проєктів міжнародної технічної допомоги;

    - Представництва міжнародних організацій;

    - Міжнародні та українські неурядові організації, які реалізують гуманітарні проєкти за кошти міжнародних партнерів, що є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

    Список подається або до Секретаріату Кабінету Міністрів України, або до Міністерства закордонних справ України. До списку додаються обґрунтування та довідка про кількість військовозобов'язаних за встановленою формою.

    Працівники благодійних фондів, які здійснюють гуманітарну підтримку населення за сприяння міжнародних організацій, підлягають бронюванню, якщо їхня організація віднесена до критично важливих для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Забронювати можна усі 100% військовозобов'язаних працівників.

    З повагою, адвокат Айвазян.

    • Олег Клиент месяц назад

      А хто надає власне статус критичності для благодійних організацій? Секретаріат кабінету міністрів чи Міністерство закордонних справ?


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України