Задайте вопрос юристу

897 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 15 февраля 2025, вопрос №127354 650₴

Зняття із розшуку ТЦК

Доброго дня. Так сталось, що отримав повістку ( хоча я думав, що ні ) в іншому районі області. У повістці записали правильно лише моє П.І.Б, дата народження не сходиться, прописка також, підпис видуманий. Але це блдське ТЦК ( документи в іншому ) подало в розшук. І шукають вже мене із правильною датою народження.Чи можно оскаржити повістку, як не належно вручену ? Буду вдячний, якщо відповідь без перепису всієї Конституції

Ответы юристов (6)

    Корнійчук Євген Іванович
    23.1%

    Доброго дня, так можна. Щоб щось оскаржити, для початку на вас повинні накласти штраф після чого,, вам нададуть постанову про накладення адміністративного штрафу, її можна оскаржити протягом 10 днів з моменту отримання постанови.

    Що стосується розшуку, це теж є не законним, тому що у розшук можуть оголосити лише за рішенням слідчого судді у кримінальному провадженні. Яке відсутнє. Тому з розшуку теж можна зняти але це не так швидко, як хотілось би, бо тцк відповідають не охоче. Тому треба працювати наполегливо! Так цілком можливо.

    з звідки ви знаєте, що ви у розшукувати ? Чи є штраф, або виконавчі провадження у додатку дія?

    • Євген Клиент 5 дней назад

      дані із армору

      • Корнійчук Євген Іванович

        Треба взяти матеріали справи, дізнатись, що і як. Це можна зробити за допомогою адвоката. Вирішити проблем, після чого звернутися до поліції.

        Зняття з розшуку відбувається шляхом повідомлення Національній поліції про відсутність підстав для адміністративного затримання та доставлення призовників, військовозобов’язаних та резервістів. Таке повідомлення має містити прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності), адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування), дату народження, інші дані (за наявності), а також унікальний вихідний номер та кваліфікований електронний підпис уповноваженої особи.

    Кирда Вячеслав Володимирович
    76.9%

    Вітаю Вас.

    Доброго дня. Так сталось, що отримав повістку ( хоча я думав, що ні ) в іншому районі області. У повістці записали правильно лише моє П.І.Б, дата народження не сходиться, прописка також, підпис видуманий. Але це блдське ТЦК ( документи в іншому ) подало в розшук. І шукають вже мене із правильною датою народження.Чи можно оскаржити повістку, як не належно вручену ? Буду вдячний, якщо відповідь без перепису всієї Конституції

    На жаль, але повістка взагалі не оскаржується. Оскаржити Ви можете лише штраф, якщо він був накладений у зв'язку з неявкою по даній повістці. Але для оскарження штрафу повинні бути аргументи.

    На жаль, але зняти Вас з розшуку буде не просто, якщо Ви не маєте права на бронювання або відстрочку. Це питання сходу ніяк не вирішити. Це кропіткий процес, який вимагає чимало часу. Більше того, жодних гарантій щодо успіху у оскарженні адміністартивного розшуку Вам ніхто не надасть.

    Якщо особа перебуває в так званому адміністративному розшуку, працівники Нацполіції будуть її затримувати. Однак робити це вони мають право виключно за умови складення протоколу про адміністративне затримання.

    Чи накладено на Вас адміністративні документи? Якщо так, оскаржувати варто саме їх.

    • Євген Клиент 5 дней назад

      юридично немає адміністративного розшуку. На якій підставі затримувати людину, обмежувати пересування

      • Кирда Вячеслав Володимирович

        Ви не праві. Юридично, який не який, але адміністративний розшук в Законі України "Про національну поліцію" прописаний.

        ЗАКОН УКРАЇНИ

        Про Національну поліцію

        (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 40-41, ст.379)

        Стаття 26. Формування інформаційних ресурсів поліцією

        1. Поліція засобами інформаційно-комунікаційної системи наповнює та підтримує в актуальному стані реєстри та бази (банки) даних, що входять до єдиної інформаційної системи Міністерства внутрішніх справ України, стосовно:

        ...

        8) осіб, які скоїли адміністративні правопорушення, провадження у справах за якими здійснюється поліцією або територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки.

        Стаття 24. Додаткові повноваження поліції

        5. За зверненням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів Служби безпеки України або розвідувальних органів України органи та підрозділи, що входять до системи поліції, беруть участь у здійсненні заходів щодо оповіщення військовозобов’язаних та резервістів спільно з представниками територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також здійснюють адміністративне затримання та доставлення до цих центрів та органів призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які вчинили адміністративні правопорушення, передбачені статтями 210, 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

        З повагою!


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України