Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго вечора! Виникло таке питання. Є авто на моему батькові (купила його я, їзжу на ньому) але не дай бог з ним що трапиться (батькові 64 роки, вже було 3 операції), як зробити правильно по документах, щоб авто належало мені! В мене ще є сестра, батько склав заповіт, але коли складався заповіт на той час авто не було (тільки дім, паї і земля). Хотілося б зрозуміти чи може зараз треба якийсь докуент оформити, щоб не дай бог при його смерті не було потім питання з сестрою, бо наразі наче нормальні відносини,а потім все можете бути (захоче щей авто).
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Киев, 5 лет опыта
Доброго дня, оформіть з батьком договір дарування авто, за яким він подарує це авто Вам.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Тетяна!
Самий найкращий у Вашому варіанті шлях - це договір дарування. У такому варіанті Ви набудете право власності на авто ще за життя батька. За відсутності ж договіру дарування або заповіту від батька на авто на Вашу користь, Ви із стстрою (якщо немає інших родичів першого ступеня споріднення) матимете право на ТЗ у рівних частках.
З повагою, адвокат Айвазян.