Начните консультацию с юристом онлайн
Здравствуйте. Мы с мужем выехали из Украины на авто , оформленом на моего отца по доверенности . Доверенность была оформлена на нас обоих С мужем расстались , он машину не отдает , хотя покупала ее я еще до брака . Папа доверенность отменил . Находимся в Германии . Скажите , есть возможность вернуть машину ? Ну можно ведь что то предпринять ?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Олена!
Хто є власником авто, бо з Вашого питання не зовсім зрозуміло. Авто було оформлено на батька по довіреності, авто купували Ви, а виїхали Ви також по довіреності, але від батька.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Якщо авто оформлене на батька, то він може звернутись до національної поліції із заявою про викрадення та оголошення авто в розшук.
Так як Ви знаходетесь на території Німеччини, то попросіть батька, щоб він склав довіреність лише на Вас та Ви звернетесь до правоохоронних органів Німеччини, щоб вони повернули авто у Ваше користування. Бажано надати докази, що попередня довіреність скасована.
На жаль, існує ризик, що поліція Німеччини може вилучити авто та не віддавати поки не доведете, що чоловік не має права користуватися авто.
З повагою, юрист Дерій В.О.!