Начните консультацию с юристом онлайн
Добрий вечір. Я єдина дочка у мами. Якщо мама складе заповіт на майно, що їй належить на мене, то чи зможу я маючи заповіт. оформити право власності на це майно до 6 міс. терміну. Чи все ж оформлення можливе тільки після 6 міс. терміну?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (3)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня. Тамара!
Право власності Ви зможете оформити після спливу 6 місяців з дня смерті матері.
Як варіант, Ваша матір може зробити на Вас договір дарування. У такому випадку Вм набудете право на майно ще за життя матері.
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Львов, 9 лет опыта
Доброго вечора. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу (шість місяців), він не заявив про відмову від неї. Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу або в сільських населених пунктах - уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини. Якщо спадкоємець протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.
Спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є майно та/або майнові права, які обтяжені, та/або нерухоме майно та інше майно, щодо якого здійснюється державна реєстрація, зобов’язаний звернутися до нотаріуса або в сільських населених пунктах - до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на таке майно. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Якщо буде складений заповіт, то оформити право власності Ви зможете лише через 6 місяців після смерті спадкодавця.
Якщо Ви хочете переоформити майно відразу - Вам з мамою потрібно укласти договір дарування.
З повагою, юрист Дерій В.О.!