Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня!Чи вважається дійсним договір,якщо був надісланний підписаний з одного боку,а інша сторона роздрукувала,поставила свій підпис та надала фото підписаних сторінок?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Адвокат, г. Житомир, 20 лет опыта
Добрий день. Нюансів багато, особливо що саме написано в договорі, повноваження та особливості щодо письмової форми договору. Необхідно бачити зміст договору. Якщо у Вас є необхідність для аналізу даної ситуації, можете звернутись за відкритими контактами на офіційному сайті АБ Григорія Мініча.
Юрист, г. Запорожье, 25 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня. Ні. Якщо заздалегідь сторони письмово (з власною присутністю, з живими підписами) не домовились про такий спосіб укладення договору - як попередній обмін фотокопфями (сканами) з обов'язковим наступним обміном оригіналами.
Адвокат, г. Черновцы, 7 лет опыта
Вітаю Олена. Все просто. Якщо у вас та контрагента є КЕП. Завантажуєте договір в центральний засвідчувальний орган на сайті. Підписуєте своїм КЕП. Надсилаєте підписаний договір контрагенту - підписує він. Ніяких проблем взагалі.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Надання фото підписаних сторінок може бути підробкою.
Бажано укладати договір повністю в електронній формі з КЕП або вже пересилати оригінали підписаних документів.
Стаття 207 ЦКУ передбачає Вимоги до письмової форми правочину
1. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах (у тому числі електронних), у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони, або надсилалися ними до інформаційно-комунікаційної системи, що використовується сторонами. У разі якщо зміст правочину зафіксований у кількох документах, зміст такого правочину також може бути зафіксовано шляхом посилання в одному з цих документів на інші документи, якщо інше не передбачено законом.
Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо воля сторін виражена за допомогою телетайпного, електронного або іншого технічного засобу зв'язку.
2. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами).
Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства.
3. Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного, електронного або іншого копіювання, електронного підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів, або іншим чином врегульовується порядок його використання сторонами.
З повагою, юрист Дерій В.О.!