Начните консультацию с юристом онлайн
Хочу уйти із дома с рібьонком но нема лічного жилья. І нема куда піті. Есть лі якісь прихстки для тиких як я. І шоб не могли найти родичі чоловіка.
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Юрист, г. Одесса, 8 месяцев опыта
Так, є спеціальні притулки для осіб, які постараждали від домашнього насилля.
місцезнаходження притулків є засекреченою, з метою забезпечення безпеки осіб, які перебувають в них. Направити до притулку може поліцейський, працівники центрів соціальних служб та мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, а також уповноважений представник місцевого органу влади.
Повідомити про факт домашнього насильства та отримати допомогу можна за телефонами:102 – Національна поліція України;0 800 213 103 – система безоплатної правової допомоги;15-47 – урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства;116-111 або 0 800 500 225 – Національна дитяча гаряча лінія;116 123 або 0 800 500 335 – національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Надія!
Усім, хто зазнав будь-якого з видів домашнього насильства або розуміє, що існує загроза його скоєння, радять дотримуватися двох простих правил: не мовчати та діяти.
Для влаштування до притулку особа може бути направлена уповноваженим підрозділом Національної поліції, відповідальною особою місцевої держадміністрації, до повноважень якої належить здійснення заходів у сфері запобігання та протидії насильству, Миколаївським міським центром соціальних служб.
За допомогою можна звернутися за такими номерами:
З повагою, адвокат Айвазян.