Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня!
Якщо я наразі маю основне місце роботи, і там сплачується ЄСВ. Хочу зареєструватись як фоп на загальній системі і продавати через інтернет свої картини на міжнародних маркетплейсах. Наприклад, якщо якийсь час не буде продажу, то я маю право не платити ЄСВ за ці місяці?
І чи потрібно платити ЄСВ, якщо були продажі, але я наразі маю основне місце роботи, і там сплачується ЄСВ?
Дякую за відповідь
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Киев, 26 лет опыта
Вітаю!
ЄСВ ПОВИНЕН СПЛАЧУВАТИ РОБОТОДАВЕЦЬ, ЯКЩО У ФОПИНЕМАЄ ПРИБУТКУ.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
ФОП (незалежно від системи оподаткування) звільняються від сплати ЄСВ за себе у 2025 році, якщо вони одночасно із підприємницькою діяльністю працюють за трудовим договором (за основним місцем роботи) або гіг-контрактом з резидентом Дія Сіті. І при цьому роботодавець сплачує ЄСВ не менше мінімального внеску (1760 грн)
Крім того, для ФОП на загальній системі оподаткування передбачено правило: якщо у звітному місяці чистий дохід підприємця дорівнює нулю - ЄСВ за себе сплачувати не потрібно.
З повагою, юрист Дерій В.О.!