Начните консультацию с юристом онлайн
Для перетину кордону достатньо паспорта, вод та резерв+? При умові що виключений з військового обліку за станом здоров'я, не військовозобов'язаний, в резерві+ відображає
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (2)
Адвокат, г. Николаев, 34 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Олександре!
Так, в принципі достатньо. Чи маєте Ви додатково довідку ВЛК або ж свідоцтво про хворобу? Згідно якого Наказу МОУ №402 Вас виключали з обліку?
З повагою, адвокат Айвазян.
Юрист, г. Полтава, 5 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня!
Перетин кордону громадян України регламентується внутрішніми розпорядження ДПСУ https://dpsu.gov.ua/uk/news/42343-Dlya-okremih-kat... та постановою КМУ 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#n...
У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану право на перетин державного кордону, крім осіб, зазначених у пунктах 2-1 та 2-2 цих Правил, також мають інші військовозобов’язані особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації інші військовозобов’язані або окремі категорії громадян у передбачених законом випадках.
у період проведення мобілізації (крім цільової) уповноважені представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки або поліцейські, а також представники Держприкордонслужби мають право вимагати у громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років військово-обліковий документ (ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВИЙ ДОКУМЕНТ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ ) разом з документом, що посвідчує особу.
1) закордонний паспорт;
2) військово-обліковий документ, де вказано про виключення з військового обліку. Можете надати е-ВОД з Резерв+ чи ДІЇ https://diia.gov.ua/services/vijskovo-oblikovij-do..., адже згідно пункту 9 Порядку оформлення (створення) та видачі військово-облікового документа для призовників, військовозобов’язаних та резервістів військово-обліковий документ в електронній формі (у тому числі роздрукований) та військово-обліковий документ у паперовій формі мають однакову юридичну силу).
3) Бажано мати при собі свідоцтво про хворобу ВЛК. Проте, при проходженні ВЛК вже запроваджено електронний документообіг, тому достатньо мати відомості про виключення в Резерв+)
Якщо Вам по надуманим причинам не дозволяють перетнути кордон Ви повинні вимагати письмову відмову у праві на перетин кордону, що оформляється у вигляді рішення.
Дане рішення про відмову у перетині кордону може бути скасовано чи змінено начальником органу охорони державного кордону або скасовано та визнано нечинним у судовому порядку.
Або Ви зможете спробувати перетнути кордон на іншому пункті пропуску.
З повагою, юрист Дерій В.О.!