Начните консультацию с юристом онлайн
Проживая в Донецке в конце 2014 был переселенцем в город Киев. Донецке есть квартира дарственно оформлена на меня документы находились у тети правовласника. У меня до них нет доступа так как Донецк оккупирован. А, я служу в ЗСУ так сложились обстоятельства что у меня 2 приёмных детей и один свой. Могу ли я подать в таком случаи на компенсацию квартиры которая находится в городе Донецк.? Бо уже в долгах дальше некуда
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (4)
Юрист, г. Сумы, 3 года опыта
Доброго дня!
На жаль, чинним законодавством України не передбачена компенсація за неможливість скористатись житлом у разі окупації території, на якій воно знаходиться. Навіть якщо житло зруйноване або пошкоджено, то державна прогама Євідновлення не діє на ті будинки житлово-побутового призначення, що знаходяться на окупованій території.
Юрист, г. Сумы, 3 года опыта
Ще треба дізнатися які саме борги? чи є рішення суду про витребування боргу? чи є рішення виконавчої служби?
Алименты есть выконавча и кредиты
Юрист, г. Сумы, 3 года опыта
Можете звернутися до виконавчої служби з заявами про призупинення заходів виконання судових рішень на час здійснення військового обов'язку. Також, якщо у Вас накладено арешт на банківські рахунки - то можна подати заяву про розблокування одного на суму 2 прожиткових мінімумів до кінця дії воєнного стану. Також, впринципі можна ще подати заяву до ДВС про виплату боргів квартирою. Однак, не зовсім впевнений, що вони приймуть її.