Задайте вопрос юристу

255 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 26 марта 2020, вопрос №14511

Хто повинен бути процесуальним представником дитини?

Ірина, народивши дитину в 15 років і не перебуваючи у зареєстрованому шлюбі, вирішила звернутися до батька дитини з позов про стягнення аліментів на утримання дитини. Суд повернув заяву на підставі ст. 185 ЦПК посилаючись на те, що Ірина не має повноважень на представництво дитини в суді.

Хто повинен бути процесуальним представником дитини?

    Ответы юристов (2)

      Костюк Любовь Тарасовна
      Костюк Любовь Тарасовна 2 дня назад

      Юрист, г. Київ, 20 лет опыта

      Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

      Доброго дня. Треба звичайно бачити Ухвалу щоб надати вам більш конкретно пораду, але згідно Сімейного кодексу, а саме ст. 156 неповнолітні батьки, які досягли чотирнадцяти років, мають право на звернення до суду за захистом прав та інтересів своєї дитини, і мають ті самі права і обов'язкищо і повнолітні. Тому не зрозуміло чому суд виніс таку ухвалу, треба дивитись позовну заяву і ухвалу.

      0
      Жупинский Николай Андреевич
      Жупинский Николай Андреевич 2 дня назад

      Адвокат, г. Харків, 12 лет опыта

      Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

      Любовь Тарасовна! Вы не увидите определение суда по простой причине - вопрос задан студентом юридического факультета ВУЗа для решения задачи. Если автор разместит сканкопию определения суда иди даст номер дела в реестре - я извинюсь и первым дам ответ на вопрос.

      0

    Похожие вопросы