Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
975 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Виписали штраф коли моє авто рухалося на світлофорі на зелений колір, але коли я була за лінією перед якою зупиняється авто почав блимати зелений, я продовжила рух на блимаючий та жовтий колір.
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (4)
Юрист, м. Харків, 28 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю Вас, Світлана
Треба подати до районного суду за місцем Вашого проживання адмінистративний позов про скасування постанови. Судовий збір складає 665,60 гривень
Можна подати документи через Електронний суд в режимі онлайн. Тоді буде 20 % знижки по сплаті судового збору.
З повагою,
Андрій Брильов
Адвокат, м. Миколаїв, 34 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Світлана!
А Ви хіба не збираєтесь скористатися послугами адвоката? Я би, принаймні, наполегливо це Вам радив. Самі Ви не пораєтесь з цим завдання.
Що стосується оскарження постанови про ш траф, то це можна зробити в адміністративному (до відповідного департаменту поліції) або в судовому порядку.
З повагою, адвокат Айвазян.
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю Вас.
Все залежить від доказів, які мають патрульні поліцейські. У даному випадку рекомнедую Вам подавати скаргу виключно до суду у формі позовної заяви.
З повагою!
Юрист, м. Полтава, 5 років досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго вечора!
У Вас тимчасове посвідчення водія?
Щоб оскаржити неправомірне притягнення до адмінвідповідальності - Вам потрібно протягом 10 днів після винесення постанови звернутись до суду. Позов можете подати через електронний суд.
Вам потрібно буде сплатити судовий збір, який в разі виграшу справи Вам повернуть.
Зразок позовної заяви - https://zr.su.court.gov.ua/sud1805/gromadyanam/zra...
Корисний матеріал, який Вам знадобиться - https://doradvokat.com.ua/v-yakyh-vypadkah-vodiy-m...
З повагою, юрист Дерій В.О.!
Бажаю Вам успіхів!