Задайте вопрос юристу

321 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Уголовное право и процесс, 23 мая 2020, вопрос №20225

Мені погрожували по телефону і вимагали гроші чи можу я з цим звернутись до поліції з метою відшкодування і повернення мені коштів

Погрози що покалічать мене міїх рідних розрушать моє життя якщо я незкину їм дану суму чи зможу я з даною заявою звернутись до поліції для відшкодування шкоди

Ответы юристов (2)

  Костюк Любовь Тарасовна
  Костюк Любовь Тарасовна 13 дней назад

  Юрист, г. Киев, 20 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Погрози що покалічать мене міїх рідних розрушать моє життя якщо я незкину їм дану суму чи зможу я з даною заявою звернутись до поліції для відшкодування шкоди.

  Поліція не той орган який вам зможе відшкодувати шкоду, крім того вам треба довести хто звонив. Ви можете написать заяву в поліцію про прушення кримінальної справи, надати докази. Якщо буде доведено вину ваших кривдників, тоді зможете подати позов про відшкодування моральних збитків. Але довести це дуже складно, вони звичайно не визнають свою вину, і справу закриють. На жаль практично довести навіть погрози складно, не то що шкоду відшкодувать.

  0
  Адвокат Евгений Александрович
  Адвокат Евгений Александрович 13 дней назад

  Адвокат, г. Киев, 26 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Здравствуйте!

  По Вашему вопросу:

  "Погрози що покалічать мене міїх рідних розрушать моє життя якщо я незкину їм дану суму чи зможу я з даною заявою звернутись до поліції для відшкодування шкоди"?

  - Вы имеете право подать заявление в полицию о внесении ведомостей в Единый реестр досудебных расследований и открытии уголовного дела о вымогательстве по статье 189 УК Украины.

  Удачи Вам!

  0

Похожие вопросы