Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
916 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Згідно з п. 6 ст. 35 ЗУ "Про вищу освіту" - завідувач кафедри не може перебувати на посаді більш як два строки.
Згідно з п. 4 ст. 43 ЗУ "Про вищу освіту" - одна і та сама особа не може бути керівником факультету більш як 10 років.
Згідно з пп. 10 п. 2 Розділу ХV "Прикінцеві та перехідні положення" ЗУ "Про вищу освіту" - дія ст. 43 в частині вимог щодо перебування на посаді не більше двох строків поширюється на обраних керівників факультету на посаду після набрання чинності Законом (06.08.2014), а ті, які обрані на посади на час набрання чинності Законом, продовжують виконувати повноваження згідно з укладеними з ними контрактами та мають право обиратися на відповідні посади на ще один строк.
Також ці вимоги викладені у розділі 3 Рекомендацій, затверджених наказом МОН від 26.11.2015 № 1230.
Питання: Не зрозуміло щодо завідувачів кафедр. З якого часу у них починається відлік кількості термінів перебування на посаді? Якщо особа працювала на посаді завідувача кафедри на час набрання чинності Законом, то на скільки строків вона ще може бути обрана на посаду після закінчення укладеного з нею контракту - на один як і керівник факультету чи на два, оскільки в Прикінцевих положеннях немає посилання на дію ст. 35?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA