Задайте вопрос юристу

917 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданское право, 18 сентября 2020, вопрос №29129 600₴

Получение выписки из Украины

Необходимо оформить ВЫПИСКУ из страны . (Для получения ПМЖ в другой стране )
Можно ли без личного присутсвия как то подать документы на Выписку ? Если можно , то какой перечень документов, и куда его подавать ?

Ответы юристов (19)

    Савченко Олександр
    Савченко Олександр 4 года назад

    Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

    Доброго дня, Борисе!

    Для виїзду на постійне проживання за кордон Вам необхідно:

    • подати до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання в Україні заяву на ім`я керівника територіального органу ДМС та необхідні документи;
    • перевірити правильність внесення персональних даних до заяви, та засвідчити власним підписом у заяві правильність даних;
    • у разі прийняття рішення про оформлення документів для виїзд за кордон на постійне проживання - звернутись до відповідного органу реєстрації для здійснення зняття з реєстрації місця проживання;
    • звернутися до територіального органу ДМС, надати паспорт громадянина України у формі книжечки зі штампом зняття з реєстрації місця проживання або довідку про зняття з реєстрації місця проживання, видану органом реєстрації (до паспорту громадянина України у формі картки), а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон для проставляння в них штампа про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання.

    Можно ли без личного присутсвия как то подать документы на Выписку ? - так, можна (через вашого представника по нотаріально завіреній довіреності).

    ПРАВИЛА реєстрації місця проживання, затверджені постановою Кабінету Міністрів Українивід 2 березня 2016 р. № 207 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/207-2016-%D0%B...):

    6. У разі коли особа не може самостійно звернутися до органу реєстрації, реєстрація може бути здійснена за зверненням її законного представника або представника на підставі довіреності, посвідченої в установленому законом порядку (далі - представник).

    26. Зняття з реєстрації місця проживання особи здійснюється на підставі:

    заяви особи або її представника за формою згідно з додатком 11;

    рішення суду, яке набрало законної сили, про позбавлення права власності на житлове приміщення або права користування житловим приміщенням, про виселення, про зняття з реєстрації місця проживання особи, про визнання особи безвісно відсутньою або оголошення її померлою;

    свідоцтва про смерть;

    повідомлення територіального органу або підрозділу ДМС із зазначенням відповідних реквізитів паспорта померлої особи або документа про смерть, виданого компетентним органом іноземної держави, легалізованого в установленому порядку;

    інших документів, які свідчать про припинення:

    підстав для перебування на території України іноземців та осіб без громадянства (інформація територіального органу ДМС або територіального підрозділу ДМС, на території обслуговування якого зареєстровано місце проживання особи, про закінчення строку дії посвідки на тимчасове проживання або копія рішення про скасування посвідки на тимчасове проживання чи скасування дозволу на імміграцію та посвідки на постійне проживання в Україні);

    підстав для перебування бездомної особи на обліку/для отримання бездомною особою соціальних послуг у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування та соціального захисту (письмове повідомлення соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту);

    підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів).

    Зняття з реєстрації місця проживання на підставах, визначених в абзацах восьмому та дев’ятому цього пункту, здійснюється за клопотанням уповноваженої особи спеціалізованої соціальної установи, закладу соціального обслуговування та соціального захисту або за заявою власника/наймача житла або їх представників.

    Зняття з реєстрації місця проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб, стосовно яких встановлено опіку та піклування, здійснюється за погодженням з органами опіки та піклування.

    Разом із заявою особа подає:

    документ, до якого вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання. Якщо дитина не досягла 16 років, подається свідоцтво про народження;

    квитанцію про сплату адміністративного збору;

    військовий квиток або посвідчення про приписку (для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку).

    У разі подання заяви представником особи, крім зазначених документів, додатково подаються:

    документ, що посвідчує особу представника;

    документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законними представниками малолітньої дитини - батьками (усиновлювачами).

    Заяву до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання на оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання Ви також можете подати через представника або ж особисто.

    Заява заповнюється заявником в паперовій формі або працівником територіального підрозділу ДМС, на якого згідно з його службовими обов’язками покладено функції з прийому заяв, в електронній формі.

    Стосовно осіб, які не досягли 16-річного віку, заповнюється два примірники заяви.

    У разі звернення заявника щодо оформлення документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання разом з дітьми, які не досягли 16-річного віку, заповнюються окремі заяви для кожної особи.

    Особі, яка досягла 16-річного віку, оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання здійснюється на підставі її особистої заяви.

    Особі, яка не досягла 16-річного віку, особі, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання здійснюється на підставі заяви одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, ріклувальників або інших законних представників (далі – законні представники).

    Необхідні документи:

    • заява;
    • три фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра;
    • оригінал та копія паспорта громадянина України (для осіб, які досягли 14-річного віку та постійно проживають в Україні);
    • оригінал та копія свідоцтва про народження (для осіб, які не досягли 14-річного віку);
    • оригінал та копія довідки про реєстрацію місця проживання;
    • оригінал та копія документу, що посвідчує особу законного представника;
    • оригінал та копія документа, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законним представником є один із батьків (усиновлювачів);
    • нотаріально засвідчену згоду законних представників, які залишаються в Україні, на виїзд за кордон на постійне проживання особи, законними представниками якої вони є (або копію свідоцтва про смерть чи рішення суду про позбавлення батьківських прав, про визнання особи обмежено дієздатною, або недієздатною, або безвісно відсутньою, або оголошення її померлою). Письмова згода законних представників, які залишаються в Україні, може бути надана ними особисто під час подання заявником заяви щодо особи, законними представниками якої вони є;
    • нотаріально засвідчена згода дитини віком від 14 до 16 років на виїзд за кордон на постійне проживання;
    • копія рішення суду, завірена у встановленому порядку, - за відсутності згоди одного із законних представників на виїзд за кордон на постійне проживання особи, яка не досягла 16-річного віку, або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною;
    • документи, що підтверджують внесення встановленої законодавством плати

    Заява приймається за умови подання заявником всіх необхідних документів, оформлених відповідно до вимог законодавства.

    Розгляд заяви здійснюється у срок до трьох місяців з дня її подання.

    Всього доброго!

    Успіхів Вам!

    • Борис Клиент 4 года назад

      Если я прописан в Донецке, то для снятия регистрации мне нужно ехать в Донецк? (можно ли сделать это в Киеве ??)

      И мне говорили, что нужно сдавать справку о несудимости . Так ли это ,и где её получать ?

      • Савченко Олександр
        Савченко Олександр 4 года назад

        Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

        Если я прописан в Донецке, то для снятия регистрации мне нужно ехать в Донецк?

        - так, потрібно їхати. Так як зняття з реєстрації місця проживання здійснюється виконавчим органом сільської, селищної або міської ради, сільським головою (у тому числі через центр надання адміністративних послуг) на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (пункт 3 Правил).

        Довідку про відсутність судимості можна замовити в сервісному центрі МВС України (https://hsc.gov.ua/index/poslugi/dovidka-pro-vidsu...).

        Однак, для виписки така довідка Вам непотрібна.

    • Борис Клиент 4 года назад

      так вы не ответили , можно ли подать заявление в Киеве ? (А не в территориальном подразделении ДМС по месту жительства) так как зарегистрированное место жительство - город Донецк (а туда добраться как знаете , не является возможным)

      Спасибо

      • Савченко Олександр
        Савченко Олександр 4 года назад

        Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

        Борисе!

        Можете, якщо при цьому одночасно зареєструєте місце проживанняя в Києві.

        18. Для реєстрації місця проживання особа або її представник подає:

        6) заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 11 (у разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання).

        24. У разі здійснення реєстрації місця проживання одночасно із зняттям з реєстрації попереднього місця проживання в іншій адміністративно-територіальній одиниці до органу реєстрації, на території обслуговування якого було зареєстроване попереднє місце проживання особи, не пізніше наступного дня надсилається повідомлення (залежно від форми ведення реєстрів - в письмовій або електронній формі) про зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 15 для внесення інформації до відповідного реєстру територіальної громади.

        Всього доброго!

      • Савченко Олександр
        Савченко Олександр 4 года назад

        Юрист, г. Чернигов, 10 лет опыта

        Борисе!

        Порядок ваших дій у даному випадку: подаєте до ЦНАП в м. Києві заяву про зняття з реєстрації місця проживання особи за формою згідно з додатком 11 (про здійснення реєстрації місця проживання в Києві одночасно із зняттям з реєстрації місця проживання в Донецьку).

        А після цього подаєте заяву про зняття з реєстрації місця проживання в м. Києві.

        Ну а вже потім необхідно звернутися до територіального органу ДМС в м. Київ, надати паспорт громадянина України у формі книжечки зі штампом зняття з реєстрації місця проживання або довідку про зняття з реєстрації місця проживання, видану органом реєстрації (до паспорту громадянина України у формі картки), а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон для проставляння в них штампа про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання.

        Всього доброго!

    Гончаренко Константин
    Гончаренко Константин 4 года назад

    Юрист, г. Сумы, 6 лет опыта

    Доброго дня!

    По Вашому питанню повідомляю:

    Виїзд громадянина України на постійне проживання за кордон

    Вам необхідно оформити довіреність довіреній особі нотаріально,аби вона вчинила наступні процедури аби ви змогли виііхати за кордон:

    подати до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання в Україні заяву на ім`я керівника територіального органу ДМС та необхідні документи;

    перевірити правильність внесення персональних даних до заяви, та засвідчити власним підписом у заяві правильність даних;

    у разі прийняття рішення про оформлення документів для виїзд за кордон на постійне проживання - звернутись до відповідного органу реєстрації для здійснення зняття з реєстрації місця проживання;

    звернутися до територіального органу ДМС, надати паспорт громадянина України у формі книжечки зі штампом зняття з реєстрації місця проживання або довідку про зняття з реєстрації місця проживання, видану органом реєстрації (до паспорту громадянина України у формі картки), а також паспорт громадянина України для виїзду за кордон для проставляння в них штампа про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання.

    Вартість послуги та пільги

    Вартість послуг - 195,31 грн;

    Пільги відсутні.

    Подача заяви

    особисто;

    законним представником.

    Заява заповнюється заявником в паперовій формі або працівником територіального підрозділу ДМС, на якого згідно з його службовими обов’язками покладено функції з прийому заяв, в електронній формі.

    Стосовно осіб, які не досягли 16-річного віку, заповнюється два примірники заяви.

    У разі звернення заявника щодо оформлення документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання разом з дітьми, які не досягли 16-річного віку, заповнюються окремі заяви для кожної особи.

    Особі, яка досягла 16-річного віку, оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання здійснюється на підставі її особистої заяви.

    Особі, яка не досягла 16-річного віку, особі, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання здійснюється на підставі заяви одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, ріклувальників або інших законних представників (далі – законні представники).

    Необхідні документи

    заява;

    три фотокартки розміром 3,5 х 4,5 сантиметра;

    оригінал та копія паспорта громадянина України (для осіб, які досягли 14-річного віку та постійно проживають в Україні);

    оригінал та копія свідоцтва про народження (для осіб, які не досягли 14-річного віку);

    оригінал та копія довідки про реєстрацію місця проживання;

    оригінал та копія документу, що посвідчує особу законного представника;

    оригінал та копія документа, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законним представником є один із батьків (усиновлювачів);

    нотаріально засвідчену згоду законних представників, які залишаються в Україні, на виїзд за кордон на постійне проживання особи, законними представниками якої вони є (або копію свідоцтва про смерть чи рішення суду про позбавлення батьківських прав, про визнання особи обмежено дієздатною, або недієздатною, або безвісно відсутньою, або оголошення її померлою). Письмова згода законних представників, які залишаються в Україні, може бути надана ними особисто під час подання заявником заяви щодо особи, законними представниками якої вони є;

    нотаріально засвідчена згода дитини віком від 14 до 16 років на виїзд за кордон на постійне проживання;

    копія рішення суду, завірена у встановленому порядку, - за відсутності згоди одного із законних представників на виїзд за кордон на постійне проживання особи, яка не досягла 16-річного віку, або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною;

    документи, що підтверджують внесення встановленої законодавством плати

    Заява приймається за умови подання заявником всіх необхідних документів, оформлених відповідно до вимог законодавства.

    Термін розгляду заяви

    Розгляд заяви здійснюється у срок до трьох місяців з дня її подання.

    Результат надання адміністративної послуги

    прийняття рішення про оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання

    Територіальний орган ДМС проставляє в паспорті громадянина України у формі книжечки та в паспорті (паспортах) громадянина України для виїзду за кордон штампи про оформлення виїзду за кордон на постійне проживання, які скріплюються печаткою

    У разі наявності у особи паспорта громадянина України у формі картки з безконтактним електронним носієм – внесення територіальним органом ДМС інформації про оформлення виїзду за кордон на постійне місце проживання до безконтактного електронного носія.

    Прийняття рішення про відмову в оформленні документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання.

    У разі прийняття рішення про відмову в оформленні документів для виїзду за кордон на постійне місце проживання територіальний орган ДМС у строк не пізніше 5 робочих днів письмово інформує заявника про прийняте рішення із зазначенням підстав відмови і порядку оскарження рішення та повідомляє територіальний підрозділ ДМС про прийняте рішення.

    Строк дії документу, що є результатом отримання послуги

    6 місяців.

    Підстави для відмови у наданні послуги

    Заявник не подав передбачені нормативно-правовими актами документи.

    Подані заявником документи не відповідають вимогам законодавства України, містять недостовірні відомості або подані документи є недійсними.

    Громадянинові України може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон у випадках, якщо:

    він обізнаний з відомостями, які становлять державну таємницю, - до закінчення терміну, встановленого ст.12 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України»;

    стосовно нього у порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством, застосовано запобіжний захід, за умовами якого йому заборонено виїзджати за кордон, - до закінчення кримінального провадження або скасування відповідних обмежень;

    він засуджений за вчинення кримінального правопорушення – до відбуття покарання або звільнення від покарання;

    він ухиляється від виконання зобов’язань покладених на нього судовим рішенням – до виконання зобов’язань;

    він перебуває під адміністративним наглядом національної поліції – до припинення нагляду.

    Строк звернення до ДМС України та відповідальність у разі його порушення

    Не передбачено

    Акти законодавства, що регулюють надання послуги

    Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» від 21.01.1994 № 3857-ХІІ;

    Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 № 5492-VI;

    Закон України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 № 1382- IV;

    постанова Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»;

    постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України»;

    постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання»;

    постанова Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1098 «Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби платних послуг»;

    наказ МВС від 16.08.2016 № 816 «Про затвердження Порядку провадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання».

    З повагою,

    Костянтин Гончаренко

    • Борис Клиент 4 года назад

      Подскажите тогда , можно ли подать заявление на выписку в Киеве ? (А не в территориальном подразделении ДМС по месту жительства) так как зарегистрированное место жительство - город Донецк (а туда добраться как знаете , не является возможным)

      Спасибо

      • Гончаренко Константин
        Гончаренко Константин 4 года назад

        Юрист, г. Сумы, 6 лет опыта

        Все территориальные органы государственной власти Украины после окупации территории ОРДЛО,переведены на под контрольной территории Украины.

        Учитывая это Вам необходимо воспользоваться сайтом ДМС Украины, найти новые контакты и географическое расположение Донецкого территориального управления ДМС и обратиться в их офис для получения услуг, предварительно перезвонить и записаться на прием.

        Рекомендую перезвонить на горячую линию главного управления ДМС и уточнить где именно по состоянию на сегодня находится Донецкое управление фактически.

        С уважением,

        Константин Гончаренко

    Адвокат  Євген Олександрович
    100%
    Адвокат Євген Олександрович 4 года назад

    Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

    Здравствуйте, Борис!

    По Вашему вопросу:

    Можно ли без личного присутсвия как то подать документы на Выписку?

    ЗАТВЕРДЖЕНОНаказ Міністерствавнутрішніх справ України16.08.2016 № 816

    Зареєстровано в Міністерствіюстиції України09 вересня 2016 р.за № 1241/29371

    ПОРЯДОКпровадження за заявами про оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання:

    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1241-16#Text

    ІІ. Прийом заяв

    1. Оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне проживання (далі - оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання) здійснюється:

    1) особі, яка досягла 16-річного віку, - на підставі її особистої заяви про оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання (далі - заява) (додаток 1);

    2) особі, яка не досягла 16-річного віку, особі, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, - на підставі заяви одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників (далі - законні представники).

    2. Заява оформлюється на ім’я керівника територіального органу ДМС та подається до територіального підрозділу ДМС за зареєстрованим місцем проживання особи в Україні.

    Таким образом, для Вас необходимо личное присутствие для подачи заявления и подавать нужно только по месту регистрации.

    Если Вы хотите сделать это в г. Киеве, нужно в Центре предоставления административных услуг в г. Киеве сделать перерегистрацию по новому месту регистрации в г. Киеве, с одновременным снятием с регистрации со старого места регистрации.

    По Вашему вопросу:

    Если можно, то какой перечень документов, и куда его подавать?

    "4. Разом із заявою заявник подає:

    1) три фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см;

    2) паспорт громадянина України (для осіб, які досягли 14-річного віку);

    3) свідоцтво про народження (для осіб, які не досягли 14-річного віку);

    4) довідку про реєстрацію місця проживання;

    5) документ, що посвідчує особу законного представника;

    6) документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, крім випадків, коли законним представником є один із батьків (усиновлювачів);

    7) нотаріально засвідчену згоду законних представників, які залишаються в Україні, на виїзд за кордон на постійне проживання особи, законними представниками якої вони є (або копію свідоцтва про смерть чи рішення суду про позбавлення батьківських прав, про визнання особи обмежено дієздатною, або недієздатною, або безвісно відсутньою, або оголошення її померлою). Письмова згода законних представників, які залишаються в Україні, може бути надана ними особисто під час подання заявником заяви щодо особи, законними представниками якої вони є;

    8) нотаріально засвідчену згоду дитини віком від 14 до 16 років на виїзд за кордон на постійне проживання;

    9) копію рішення суду, завірену в установленому порядку, - за відсутності згоди одного із законних представників на виїзд за кордон на постійне проживання особи, яка не досягла 16-річного віку, або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною;

    10) документи, що підтверджують внесення встановленої законодавством плати.

    Заявник подає оригінали та копії документів, зазначених в підпунктах 2-6 цього пункту".

    Всего доброго!

    Удачи Вам!

    • Борис Клиент 4 года назад

      добрый день, Евгений.

      Возможно ли чрз нотариально заверенное лицо - юриста - в Киеве оформить справку переселенца, а в дальнейшем выписку из г. Киев?

      • Адвокат  Євген Олександрович
        Адвокат Євген Олександрович 4 года назад

        Адвокат, г. Киев, 31 год опыта

        Здравствуйте, Борис!

        Для получения справки переселенца необходимо личное присутствие.

        Оформления процесса снятия с регистрации с одновременной регистрацией, возможно по доверенности, удостоверенной нотариально через представителя.

        Но здесь необходимо обратить внимание, что у явпс должен быть военный билет, с отметками иначе с Центр предоставления административных услуг, не проведёт эту процедуру.

        • Борис Клиент 4 года назад

          Евгений! Как с Вами можно связаться по вопросу доверенности? Вы находитесь в Киеве?

    Пользователь не активен
    Пользователь не активен 4 года назад

    Адвокат, г. Одесса, 29 лет опыта

    Можно попытаться пойти по "другому пути".

    До речі, територіальні підрозділи Державної міграційної служби відмовляються надавати будь-які адміністративні послуги переселенцям, у яких з різних причин немає відповідної довідки ВПО та які зареєстровані на тимчасово окупованій території. Це є суттєвою проблемою для осіб, які втратили паспорт та не встигли оформити довідку або бажають оформити закордонний паспорт чи отримати адміністративну послугу.

    Т.е. целесообразно сначала оформить справку переселенца.

    У разі заміни паспорта, видачі паспорта замість втраченого чи викраденого де-юре місце реєстрації переселенців на тимчасово непідконтрольній території України найчастіше не поновлюється при видачі нових документів, навіть якщо заявник має документи, що підтверджують його/її право на проживання у вказаному житлі.

    Т.е. при утере паспорта вы автоматически остаетесь без прописки и ее никто восстанавливать не будет.

    Но, для получения нового паспорта нужно будет подтверждать свою личность. Обычно это любые другие документы с вашей фотографией. Здесь можно уточнить детали в ЦАП и ДМС.

    Ця процедура застосовується у випадку, якщо заявник, який звертається за отриманням паспорта замість втраченого або викраденого, не має інших документів з фотокарткою, та включає опитування не менше ніж 3-х родичів, сусідів або будь-яких інших осіб з метою встановлення особи заявника.

    Со своей стороны добавлю. В прошлом году помогала оформить ЗП для переселенца, который УЖЕ был выписан в 2013. ЗП оформили при предоставлении двух документов с фотографией, которые были выданы именно в Донецке по месту жительства.

    Но специальной процедуры выписки/прописки для переселецев пока не существует.

    • Борис Клиент 4 года назад

      То есть алгоритм действия таков:

      1. Сделать справку переселенца в г. Киев

      2. Сделать выписку уже непосредственно в Киеве

      Вопрос:

      Можно ли сделать справку переселенца без моего присутствия?

      • Пользователь не активен
        Пользователь не активен 4 года назад

        Адвокат, г. Одесса, 29 лет опыта

        Можно ли сделать справку переселенца без моего присутствия?

        Исключено. Здесь даже нет вариантов для инвалидов 1 гр.

        Заява подається внутрішньо переміщеною особою, у тому числі неповнолітніми дітьми, особисто

        Законі України «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб» и ПКМУ «Про облік внутрішньо переміщених осіб».

        По сути, справка переселенца - второй паспорт. Но с ней вы сможете и выписаться и прописаться по ному месту жительства в Украине. Далее алгоритм по выезжу на пмж.

    Ковальчук Владимир

    Для того чтобы официально проживать за рубежом необходимо получить разрешение на выезд на постоянное место жительство из Украины. То есть в паспорте гражданина Украины для выезда за границу должен стоять штамп «постоянное проживание» с указанием страны проживания.

    Получению такого разрешения предшествует определенная процедура: сначала необходимо обратиться с соответствующем заявлением в территориальный орган Государственной миграционной службы Украины по месту регистрации на территории Украины, получить разрешение, сдать внутренний паспорт, выписаться из последнего места проживания на территории Украины и только потом в паспорте гражданина Украины для выезда за границу получить отметку «ПОСТОЯННОЕ ПРОЖИВАНИЕ».

    Если вы уже проживаете за границей, то вы можете обратиться с таким заявлением в соответствующее консульское учреждение Украины. При этом следует учитывать, что срок рассмотрения заявления поданного в Украине составляет до 3-х месяцев, а за границей через консульское учреждение около 12 месяцев. Для обращения с заявлением о ПМЖ через консульское учреждение у вас должен быть паспорт гражданина Украины для выезда за границу, действительный не менее одного года с момента такого обращения.ВАЖНО! Внесение отметки о выезде на ПМЖ из Украины не изменяет срока действия паспорта гражданина Украины для выезда за границу.

    Законодательные акты

    Закон Украины «О порядке выезда из Украины и въезда в Украину граждан Украины»

    Постановление Верховного Совета Украины от 26.06.1992 № 2503-XII «Об утверждении положений о паспорте гражданина Украины, о свидетельстве о рождении и о паспорте гражданина Украины для выезда за границу»

    Постановление Кабинета Министров Украины от 07.05.2014 года № 152 «Об утверждении образца бланка, технического описания и Порядка оформления, выдачи, обмена, пересылки, изъятия, возвращения государству, уничтожения паспорта гражданина Украины для выезда за границу, его временного задержания и изъятия»

    Приказ Министерства внутренних дел Украины от 16.08.2016 № 816 «Об утверждении Порядка производства по заявлениям об оформлении документов для выезда граждан Украины за границу на постоянное место жительства»

    Борис Клиент 4 года назад
    Евгений! Как с Вами можно связаться по вопросу доверенности? Вы находитесь в Киеве?
    • Гончаренко Константин
      Гончаренко Константин 4 года назад

      Юрист, г. Сумы, 6 лет опыта

      Нажмите Звернутися ,заполните форму и Евгений Александрович, перезвонит Вам ,лично.

      Контакты нельзя раскрывать согласно правил данного сервиса.

      –_---__

      Евгений! Как с Вами можно связаться по вопросу доверенности? Вы находитесь в Киеве?

      С уважением,

      Константин Гончаренко


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України