Задайте вопрос юристу

508 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Уголовное право, 03 мая 2021, вопрос №41911

Снятие денег с карты

Супруга дала карту знакомому чтобы он сходил скупиться в магазин, купил продукты. Соответственно сказала ему пинкод. Он купил продукты и снял 3000 гривен, т.е. украл с карты. И не признает этого, возвращать не собирается. Есть ли вероятность при обращении в правоохранительные органы что-то решить или нет? Так как он может сказать что отдал ей деньги, грубо говоря его слово против её. И каковы сроки подачи заявления? Спасибо.

Ответы юристов (1)

  Синявський Сергій
  Синявський Сергій месяц назад

  Юрист, 11 месяцев опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Можна подати заяву, строку самої подачі не передбачено, але чим швидше тим краще для розслідування.

  Стаття 190. Шахрайство

  1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -

  карається штрафом від двох тисяч до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від двохсот до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

  Обман (повідомлення потерпілому неправдивих відомостей або приховування певних обставин) чи зловживання довірою (недобросовісне використання довіри потерпілого) при шахрайстві застосовуються винною особою з метою викликати у потерпілого впевненість у вигідності чи обов'язковості передачі їй майна або права на нього. Обов'язковою ознакою шахрайства є добровільна передача потерпілим майна чи права на нього.

  Можна довести що саме він зняв 3 тисячі по камерам в магазині чи на банкоматі, співставивши час і місце де знімала камера, оскільки доказів що він вам віддав ці гроші немає, можливо довести його вину+ переписку чи запис телефоної розмови що він не брав цих грошей і не віддасть. Тим самим в нього будуть суперечити показання якщо він буде казати що віддав і в переписці, чи можливо ще раз що не брав. Потрібно якщо є така переписка зробити скріншоти поки переписку не було видалено.

  0 / 0

Похожие вопросы