Задайте вопрос юристу

829 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Трудовое право, 06 октября 2019, вопрос №4838

Уволили за згодою сторін а мали по скороченню

На заводі в зв'язку з відсутністю роботи почали скорочувати персонал . Мені подзвонили і сказали підійти у відділ кадрів на 3 години, так як я не змогла прийти на 3 години я прийшла на 11 писати заяву. Я вже знала що персонал скорочують і тому людей викликають писати заяву про звільнення по скороченню.Но так як я прийшла раніше вони мені дали заяву за згодою сторін як оказалось без виплати компенсації но це вже я зрозуміла як пішла за трудовою. Я запитала ст чому мене звільнили не по скороченню якщо я була в списку на скорочення з виплатою компенсації.На шо мені відповіли но ви ж не говорили що вас визвали а у нас списку людей які йдуть на скорочення не було. Я рахую цей список не складається за один день. І відділ кадрів має списки людей які йдуть на звільнення по скороченню. Так вони мені компенсації не заплатили. Підкажіть будь ласка чи можна з цим щось зробити . І як.

Ответы юристов (2)

    Жупинский Николай Андреевич

    Якщо Ви написали заяву про звільнення з роботи по п.1 ст.36 КЗпП за згодою сторін, то Вас правильно звільнили відповідно до поданої заяви. Написання працівником заяви про звільнення з роботи у зв'язку зі скороченням штату законодавством не передбачено, тому Вас не могли викликати для її написання. Вас звільнили одразу після написання заяви? Я чому питаю - після ознайомлення працівника з наказом про скорочення штатів, його не мають права звільнити раніш, ніж через 2 місяці. Можливо мала місце ситуація написання працівниками заяв про надання згоди на звільнення за скороченням штату без дотримання двохмісячного терміну, це допускається. Але Ви написали те, що написали.

    Костромина Виктория

    вы сами написали заявление по согласию сторон - и соответственно компенсации ни какой

    не надо было писать по согласию сторон, а ждв=ать когда вас сократят


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України