Задайте вопрос юристу

587 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

+38 (093) 138-30-83

Задать вопрос на сайте

Недвижимость, 25 ноября 2021, вопрос №52124

Чи можна подарувати пай чужій особі не родичу?

Якщо я хочу подарувати пай другу. Як ще можна зробити. Бо в ст. 131 Земельного кодексу прописані лише близькі родичі. Як бути в такому випадку?


Похожие вопросы