Задайте питання юристу

916 юристів готові відповісти зараз

Відповідь за ~15 хвилин

Задати питання на сайті

Сімейне право, 13 січня 2022, питання №54374

Як подати на апеляцію

Доброї ночі.
Цікавить таке питання
Чи законно те що проходили слухання на тему розірвання шлюбу. без моєї присутності,жодного листа чи сповіщення я не отримувала по адресу прописки. Я в даний час за кордоном
І зараз на мене подали в суд що я маю відшкодувати за проведені судові слухання і за моральну шкоду. Ні суми ,ні листа я не отримувала.

Відповіді юристів (3)

    Кирда Вячеслав Володимирович

    Доброго ранку!

    У будь-якому випадку, потрібно працювати з первинним позовом, можливо розгляд справи відбувався без участі сторін і без виклику, хоча це малоймовірно.

    У питанні потрібно розбиратись.

    Можливо ще є час для подання апеляційної скарги на рішення суду 1 інстанції, тому важливо скористатись такою опцією.

    • Петренко Евгений
      Петренко Евгений 3 роки тому

      Юрист, м. Харків, 9 років досвіду

      З якою метою оскаржувати рішення про розірвання шлюбу? Ви пропонуєте подавати апеляційну скаргу, сплатити ще судовий збір, для того, щоб суд апеляційної інстанції повернув справу до першої інстанції, а там знову ухвалили рішення про розірвання шлюбу?

      Навіщо все це?

    Петренко Евгений
    Петренко Евгений 3 роки тому

    Юрист, м. Харків, 9 років досвіду

    Доброго дня, по Вашій справі винесено заочне рішення, Ви можете подати заяву на його перегляд протягом 30 днв з дати отримання копії рішення.

    Але особисто я не бачу в цьому сенсу, оскільки у справах про розірвання шлюбу можливий лише один варіант - це розірвання шлюбу, тому оскаржувати розірвання шлюбу марно.

    Щодо судового збору, то він у разі задоволення позову покладається на відповідача, тобто на Вас.


Схожі питання


Кодекси Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України