Задайте вопрос юристу

920 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

03 марта 2022, вопрос №56881

брат пішов на війну добровольцем, думав піде в тер.оборону, а відправили на бойові дії, сказав, що не витримує , його відправили додому і сказали з'явитись у воєнкомат, що тепер з ним буде.

брат пішов на війну добровольцем, думав піде в тер.оборону, а відправили на бойові дії, сказав, що не витримує , його відправили додому і сказали з'явитись у воєнкомат, що тепер з ним буде.

Ответы юристов (1)

    Босак Назар Орестович
    Босак Назар Орестович 3 года назад

    Юрист, г. Львов, 9 лет опыта

    Доброго вечора. Можливо, що тепер його направлять до територіальної оборони. Якщо його командир чи командування наказали йому повернутись додому, то неприємностей не має бути. Щоправда є імовірність того, що за певних умов йому будуть закидувати вчинення правопорушень.

    Ви можете звертатись до мене для надання різноманітних додаткових правових послуг з даного питання чи інших запитань.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України