Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Административное право, 04 июня 2022, вопрос №65985

Як довго можна чекати рішення ВСУ?

Стосовно мене в грудні 2021 року було відкрито виконавче провадження про стягння коштів на користь університету ( навчалася безкоштовно а потім звільнилася до закінчення 3 річного терміну). Я оскаржую рішення суду 2гої інстанції в ВСУ. Ще на початку грудня 2022 року була винесена ухвала про відкриття провадження. З того часу і до тепер жодних документів чи повідомлень в електронний кабінет я не отримувала. Чи може бути накладений штраф за несплату боргу за виконавчим провадженням? Чи варто чекати далі рішення ВСУ? Всі рахунки мої наразі заблоковані.

Ответы юристов (1)

    Багмут Глеб Вадимович
    Багмут Глеб Вадимович 2 года назад

    Адвокат, г. Запорожье, 10 лет опыта

    Доброго дня! На жаль, очікувати рішення касаційного суду можливо роками.

    "Чи варто чекати далі рішення ВСУ?" - запитання без відповіді.

    Якщо Вас насправді цікавить питання, що державний виконавець буде далі робити із метою стягнення коштів, Ви можете звернутися до Верховного Суду із заявою про зупинення виконання рішення суду (передбачено ст. 436 ЦПК України). Якщо така заява буде задоволена, то це вирішить усі Ваші проблеми з виконавчим органом на певний час.

    Стаття 436. Зупинення виконання судового рішення

    1. Суд касаційної інстанції за заявою учасника справи або за своєю ініціативою може зупинити виконання оскарженого рішення суду або зупинити його дію (якщо рішення не передбачає примусового виконання) до закінчення його перегляду в касаційному порядку.

    2. Про зупинення виконання або зупинення дії судового рішення постановляється ухвала.

    3. Суд касаційної інстанції у постанові за результатами перегляду оскаржуваного судового рішення вирішує питання про поновлення його виконання (дії).

    За необхідності підготовки відповідної заяви - звертайтеся.

    Що стосується накладення виконавцем штрафу - це теоретично можливо, але вірогідність застосування цього заходу незначна. Більша вірогідність, що виконавець арештує банківські рахунки і стягне із них кошти (за наявності).


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA