Задайте вопрос юристу

885 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Административное право, 01 сентября 2022, вопрос №72304

Звільнення після декрету

Доброго дня! Підкажіть будь ласка,я до декрету працювала в сільській раді,поки була в декреті пройшло об'єднання в територіальну громаду,і такої посади на якій я працювала немає, зараз у мене закінчується декрет і мені сказали що звільнять за скороченням, з вихідною компенсацією середньомісячна зп .Чи мають право мене так звільнити і чи виплата проходить тільки за 1міс ??Маю двох дітей,одна з інвалідністю...Дякую

Ответы юристов (2)

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня!

    Коли Ви знаходились в декреті Вам повинні були запропонувати іншу посаду із зарплатою не нижчою ніж попередня. Якщо того ніхто не зробив, маєте право скаржитись до Держпраці або до суду.

    Гіммельфарб Станіслав  Олегович

    Доброго дня.

    Ваше звільнення є абсолютно незаконним.

    Відповідно до ч. 3 ст. 184 КЗпП України, Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини з інвалідністю з ініціативи роботодавця не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору.

    Якщо Ви бажаєте отримання повної консультації та надання алгоритму всіх можливих дій в Вашій ситуації, Ви можете звернутися до мене персонально, натиснувши кнопку "Звернутись" вгорі.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України

Новое в блогах Юристи.UA