Почніть консультацію з юристом онлайн
Задайте питання юристу
916 юристів готові відповісти зараз
Відповідь за ~15 хвилин
Чоловік хоче подати на розлучення, я не проти. Справа в другому я 10 січня їду до Польщі на 3 місяці і на суді не буду мати можливості бути присутньою. Як мені краще в цій сутиації бути?
Схожі питання
Кодекси Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНове у блогах Юристи.UA
Відповіді юристів (6)
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіДоброго дня, Ганна!
Напишите клопотання до суду, що просите розглядати справу без Вашої присутності. З вимогами позивача згідні.
Будуть питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче на них відповім!
Якщо ж консультація Вас задовільнила, активуйте зелену галочку та залиште відгук
Я не згідна з його вимогами. Він хоче розділити дітей: одна дитина в нього, а друга в мене. Мене таке не задовільняє
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіЯсно. Тоді Вам треба, щоби на суді був Ваш законний представник (за довіренністю) або адвокат (за угодою). Подбайте про це заздалегідь до від'їзду.
Дякую вам за консультацію
Адвокат, м. Миколаїв, 33 роки досвіду
Спілкуватися у чатіякщо нескладно, натисніть сіру галочку біля мого фото на знак подяки та залиште відгук
Адвокат, м. Чернігів, 7 років досвіду
Спілкуватися у чатіВітаю, Анно.
Просто допоки Ви в Україні, йдіть до адвоката та заключіть з ним догові про надання правової допомогти.
Адвокат зможе представляти Ваші інтереси протягом того часу, коли Ви будете в Польщі.
Всього доброго. Якщо консультація була корисною, натискайте галочку внизу фотографії профіля та залишайте відгук!