Задайте вопрос юристу

835 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Военное право, 22 января 2023, вопрос №79056

Як довести самостійне виховання дитини

Підкажіть будь ласка. Я жінка військовослужбовець НГУ. У мене є донька 12-ти років. Я розлучилась та одружилась вдруге. Мій другий чоловік не є батьком або ж опікуном моєї дитини. З батьком дитини я не спілкуюсь зовсім а дитина спілкується раз у рік а то й рідше. Ніякої участі у вихованні дитини він не бере. У рішенні суду про розірвання шлюбу місце проживання дитини визначено зі мною. Чи маю я підстави та право звільнитись з військової служби? Як довести самостійне виховання? Частина поставила умову розлучитись з теперішнім чоловіком, чи справді без цього ніяк?

Ответы юристов (3)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, так ви маєте право на звільнення, вимоги командування не правомірні.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрий Климентьевич
    Айвазян Юрий Климентьевич год назад

    Адвокат, г. Николаев, 32 года опыта

    Общаться в чате

    Доброго дня!

    Наразі, оскільки Ви одружились вдруге, Ви не можете вважатися особою, яка виховує дитину самостійно.

    Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.

    Корнійчук Євген Іванович

    Не слухайте ні кого, я можу допогти вирішити ваше питання.

    При одруженні без усиновлення до чоловіка не перейшли будь які батьківські права та обов'язки, тому він взагалі не забов' язаний нічим дитині, і якщо він не буде водити наприклад дитину до школи, вітчиму нічого не буде а ось мати можуть позбавити батьківських прав.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України