Задайте вопрос юристу

719 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Гражданство, 25 января 2023, вопрос №79355 150 грн.

Изготовление загранпаспорта в Молдове

Здравствуйте! Выписалась из Украины в Приднестровье, Молдова, но не стала на консульский учёт в посольстве Украины в Молдове. Могу ли я сделать загран паспорт без постановки на учёт в Молдове, или сначала стать на учёт а потом делать загранпаспорт?
И могу ли я в Украине сделать загран паспорт при том , что я выписалась из Украины в Молдову, но там ( в Молдове ) не прописалась, а прописалась только в Приднестровье. Спасибо!!

Ответы юристов (4)

  Айвазян Юрий Климентьевич
  Айвазян Юрий Климентьевич 14 дней назад

  Адвокат, г. Николаев, 31 год опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Доброго дня, Віталію!

  Оформити біометричний закордонний паспорт, якщо Ви в Молдові, можна так само, як і вдома, але тільки чекати такий документ доведеться до трьох місяців.

  Оформленням документів займається Консульство України.

  • Оформлення та видача Закордонного паспорта здійснюється на підставі заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, поданої особисто, або поданої одним з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників дитини, якщо Закордонний паспорт оформляється для дитини, що не досягла 16-річного віку.Для цього Вам потрібно записатися на консульський прийом з використанням електронної черги та особисто прибути до Консульського відділу Посольства у вибраний день. Оформлення Закордонного паспорта в порядку живої черги не проводиться.До заяви-анкети подаються наступні документи:
   • оригінал та копія першої сторінки паспорта громадянина України для виїзду за кордон або оригінал та копія першої, другої сторінки паспорта громадянина України;
   • оригінал та копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України, а також сторінки зі штампом про реєстрацію місця проживання (у разі наявності);
   • оригінал та копія документа, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном;
   • оригінал та копія картки медичного страхування (т.зв. «жовта картка»);
   • дві фотокартки розміром 35 × 45 мм на білому фоні із зображенням обличчя не менше 70% загальної площі фото;
   • оригінал та копія документа (довідка № P650-031), виданого Данською державною поліцією, що підтверджує факт звернення особи щодо втрати або викрадення Паспорта громадянина України для виїзду за кордон (якщо новий Паспорт оформляється замість втраченого або викраденого).
   Для зручності формування ваших досьє просимо робити копії документів з використанням якомога меншої кількості паперу (декілька документів на сторінці, використовуючи обидві сторони аркуша).За оформлення Закордонного паспорта стягується консульський збір у сумі 635 д.кр. та збір за автоматизовану обробку даних у сумі 282 д.кр. (відповідно до встановлених тарифів), який можна сплатити за банківськими реквізитами Посольства України або безпосередньо в приміщенні Консульського відділу Посольства з використанням платіжного терміналу.

  Але! У деяких представництвах практично неможливо записатися в електронну чергу для подання документів. Доводиться сидіти днями, щоб ловити вільне віконце.

  Виникнуть додаткові питання, тисніть кнопку "звернутись" біля мого фото. Охоче допоможу!

  0 / 0
  Антоненко Вячеслав Володимирович
  Антоненко Вячеслав Володимирович 14 дней назад

  Юрист, г. Чернигов, 4 года опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Вітаю.

  Для оформлення закордонного паспорту Вам не завжди потрібно бути на консульському обліку. Ви можете його замовити або через консульство, або через відповідні паспортні столи.

  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

  від 7 травня 2014 р. № 152 Київ

  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%B...

  Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон

  Подання документів для оформлення паспорта для виїзду за кордон до закордонної дипломатичної установи

  52. У разі постійного проживання або тимчасового перебування за кордоном для оформлення паспорта для виїзду за кордон заявник звертається до працівника закордонної дипломатичної установи та подає такі документи:

  1) паспорт громадянина України (для особи, яка досягла 14-річного віку) або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

  У разі коли особі не оформлювався документ, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України та/або надає право на виїзд з України і в’їзд в Україну, за умови оформлення паспорта для виїзду за кордон вперше, подається довідка про реєстрацію особи громадянином України (за винятком випадків, коли батьки особи на момент її народження були громадянами України);

  {Абзац другий підпункту 1 пункту 52 в редакції Постанови КМ № 1220 від 28.10.2022}

  2) свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави, - у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 14-річного віку;

  3) документ, що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном (у разі наявності);

  4) документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника, у тому числі документ, виданий уповноваженим органом іноземної держави, який підтверджує повноваження особи на представлення інтересів дитини щодо оформлення паспорта для виїзду за кордон, - у разі подання документів законним представником, крім випадків, коли законним представником є один із батьків;

  {Підпункт 4 пункту 52 в редакції Постанови КМ № 1220 від 28.10.2022}

  5) відповідні документи, що підтверджують сплату консульського збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати. Оригінал документа про звільнення від сплати консульського збору повертається заявнику, а до заяви-анкети долучається його копія, засвідчена працівником шляхом проставляння відмітки “Згідно з оригіналом” із зазначенням посади, його прізвища та ініціалів, підпису та дати;

  6) у разі оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 12-річного віку, або особі, яка не може пересуватися самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я, що підтверджується медичним висновком відповідного закладу охорони здоров’я, оформленим в установленому порядку, або особі, щодо якої наявний висновок про необхідність направлення особи із складових сил оборони або сил безпеки, постраждалої у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на лікування за кордон, - може бути подано одну кольорову фотокартку розміром 10-15 сантиметрів для внесення відцифрованого образу обличчя особи шляхом сканування.

  ТАКИМ ЧИНОМ, НЕ БАЧУ ДЛЯ ВАС ПРОБЛЕМ ІЗ ПЕРЕЛІКОМ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТУ.

  Всього доброго! Якщо Ви хочете поспілкуватись індивідуально і випрацювати алгоритм дій, натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.

  0 / 0
  Адвокат Евгений Александрович
  Адвокат Евгений Александрович 14 дней назад

  Адвокат, г. Киев, 29 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  ЗДРАВСТВУЙТЕ, ВИТАЛИЙ!

  "Выписалась из Украины в Приднестровье, Молдова, но не стала на консульский учёт в посольстве Украины в Молдове. Могу ли я сделать загран паспорт без постановки на учёт в Молдове, или сначала стать на учёт а потом делать загранпаспорт"?

  - СНАЧАЛА НУЖНО СТАТЬ НА КОНСУЛЬСКИЙ УЧЕТ, А ПОТОМ ПОДАВАТЬ ДОКУМЕНТЫ НА ОФОРМЛЕНИЕ ПАСПОРТА ГР.УКРАИНЫ ДЛЯ ВЫЕЗДА ЗА ГРАНИЦУ.

  "И могу ли я в Украине сделать загран паспорт при том , что я выписалась из Украины в Молдову, но там ( в Молдове ) не прописалась, а прописалась только в Приднестровье. Спасибо!!"

  - В УКРАИНЕ, ВЫ КАК ГР.УКРАИНЫ, ИМЕЕТЕ ПРАВО ОБРАТИТЬСЯ ЗА ОФОРМЛЕНИЕМ ПАСПОРТА ГР.УКРАИНЫ ДЛЯ ВЫЕЗДА ЗА ГРАНИЦУ, ДАЖЕ НЕ ИМЕЯ РЕГИСТРАЦИЮ (ПО СТАРОМУ -"ПРОПИСКУ").

  При наличии вопросов, обращайтесь индивидуально через кнопку "Звернутися".

  Всего доброго!

  0 / 0
  Корнійчук Євген Іванович
  Корнійчук Євген Іванович 13 дней назад

  Юрист, г. Днепр, 7 лет опыта

  Обратиться Бесплатная оценка вашей ситуации

  Доброго дня, Шановний Віталій, ви маєте право формити закордонний паспорт у консульстві.

  Ознайомтесь за посиланням, запишиться на прийом.

  https://moldova.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/ofor...

  Якщо я допоміг вирішити ваше питання ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

  Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

  0 / 0

Похожие вопросы