Задайте вопрос юристу

915 юриста готовы ответить сейчас

Ответ за ~15 минут

Задать вопрос на сайте

Армия и мобилизация, 28 января 2023, вопрос №79564

Інваліду 2 групи довічно, невійськовозобов'язаному, дають повістку на ВЛК

Інваліду 2 групи( довічно), в військовому квитку, непридатний в мирний час,обмежено придатний в воєнний,з відміткою невійськовозобов'язаний, в військоматі незважаючи на підготовану заяву з додатками документів, що згідно п 2ст 23 ЗУ України " Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" особа не підлягає мобілізації, все рівно видали повістку на проходження ВЛК, як діяти далі, чи можна було відмовитись від отримання цієї повістки?

Ответы юристов (2)

    Корнійчук Євген Іванович

    Доброго дня, ви маэте право на відстрочку від мобілізації згідно ст 23 ЗУ про мобілізаційну підготовку та мобілізацію. Вы повинні про це заявити, бо можуть мобілізувати.

    Тому вам потрібно написати заяву на ім'я комісара ТЦК про надання відстрочки від мобіліцазії додавши до неї нотаріально завірені копії таких документів, довідка мсек, пенсійне посвідчення або посвідчення інваліда або довідка про надання допогти у зв'язку з інвалідністю.

    Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.

    Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.

    Айвазян Юрій Климентійович

    Доброго дня, Андрію!

    Креативності наших воєнкомів не має краю! Що можу Вам порадити... Підіть на комісію з посвідченням інваліда та довідкою МСЕК і запитайте голову комісії, дивлячись йому прямо в очі: він дійсно вважає, що інвалід 2 групи повинен проходити ВЛК???

    Ще раджу написати скаргу до обласного ТЦК, а краще одразу у МОУ!

    Будуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого профілю. Охоче на них відповім!

    Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.


Похожие вопросы


Кодексы Україна

Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс України