Начните консультацию с юристом онлайн
Доброго дня.Скажіть будь ласка,якщо військовозобов'язаний має відсрочку по пункт 11 статті 23,оформлену в ТЦК,пройшов медогляд,придатний.За яких обставин його можуть мобілізувати?
Похожие вопросы
Кодексы Україна
Кодекс України з процедур банкрутства Кодекс цивільного захисту України Кримінальний процесуальний кодекс України Митний кодекс України Повітряний кодекс України Податковий кодекс України Кодекс адміністративного судочинства України Цивільний процесуальний кодекс України Кримінально-виконавчий кодекс України Господарський кодекс України Цивільний кодекс України Сімейний кодекс України Земельний кодекс України Кримінальний кодекс України Водний кодекс України Кодекс торговельного мореплавства України Про надра Лісовий кодекс України Господарський процесуальний кодекс України Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 213 - 330) Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-21) Житловий Кодекс Української РСР Європейський кодекс соціального забезпечення Бюджетний кодекс УкраїниНовое в блогах Юристи.UA
Ответы юристов (6)
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеДоброго дня, Валентине!
Мобілізація можлива тільки за умова, якщо вказана Вами підстава для відстрочки зникне.
Виникнуть додаткові питання, натискайте кнопку "звернутись" біля мого фото. Постараюсь на них відповісти!
Якщо ж консультація задовільнила Вас, активуйте сіру галочку та залиште відгук на знак подяки.
якщо інвалідність бессрочна,тоді що?смерть?
Адвокат, г. Николаев, 33 года опыта
Общаться в чатеЦе один з ненайкращих варіантів.
Адвокат, г. Чернигов, 7 лет опыта
Общаться в чатеВітаю.
Мобілізувати можуть за умови, що особа не матиме відстрочки від мобілізації. До тих пір, поки така відстрочка діє, особа не підлянає мобілізації.
Всього доброго. Якщо консультація була корисною, натискайте галочку внизу фотографії профіля та залишайте відгук!
Для більш детальної консультації натискайте зелену кнопку Звернутися/Обратиться нижче фото! Буду радий допомогти.
Адвокат, г. Киев, 31 год опыта
Здравствуйте!
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, № 44, ст.416):
Про мобілізаційну підготовк... | від 21.10.1993 № 3543-XII (rada.gov.ua)
"Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані:…
які мають …. та/або одного із своїх батьків чи батьків дружини (чоловіка) із числа осіб з інвалідністю I чи II групи;….
Особи з інвалідністю, а також особи, зазначені в абзацах четвертому - дванадцятому частини першої цієї статті, у зазначений період можуть бути призвані на військову службу за їхньою згодою і тільки за місцем проживання. ...».
ТАК, МОБІЛІЗАЦІЯ МОЖЛИВА ЛИШЕ У РАЗІ КОЛИ:
- НЕ БУДЕ ПІДСТАВ ДЛЯ ІНВАЛІДНОСТІ ОСОБИ;
- ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ ДІЇ НАДАНОЇ ВІДСТРОЧКИ ВІД ПРИЗОВУ ПО МОБІЛІЗАЦІЇ;
- ОСОБА, НАДАСТЬ ЗГОДА НА ПРИЗОВ ПО МОБІЛІЗАЦІЇ.
Нужна полная консультация алгоритм действий обращайтесь индивидуально через кнопку "Звернутися".
Всего доброго!
Юрист, г. Киев, 9 лет опыта
Общаться в чатеДоброго дня, мобілізувати можуть тільки за вашим власним бажанням.
Якщо ваше питання вирішино ставте ✅ біля фото підтримайте лайком залиште відгук.
Для детальної консультації натискайте кнопку звернутися.